organizacyjne diypapierowe diy

Jak zrobić tło do sesji fotograficznej?

Ostatnio potrzebowałam wykonać sobie kilka portretowych zdjęć, ale zrobić fotki na białym tle to nudne. Chciałam jakiegoś żywego tła, zabawnego, łatwego do wykonania i taniego. Takiego, które można wykonać w domowych warunkach. Pomysłów jest sporo, a ja zdecydowałam się na bibułowe paski. 

1Przerywnik

Materiały:

– Kolorowa bibuła

– Taśma dwustronna

– Nożyczki

Przerywnik

Zapraszam na film!

Subskrybujcie mój kanał na YT, aby nie przegapić żadnego filmu.

Przerywnik

Z takim fajnym, kolorowym tłem zrobicie bardzo ciekawe zdjęcia. Teraz możecie robić sesje foto swoim dzieciom na każdym etapie życia, rodzinne portrety, własne zdjęcia, czy zwierząt.

cats

Tło nie dość, że bardzo łatwe do wykonania to jeszcze tanie. Ja zdjęcia zrobiłam sobie sama i nie jakiś drogim aparatem, ale zwykłym kompaktem. Ustawiłam aparat na statywie i włączyłam samowyzwalacz. Proste? Jasne, że tak. Wy też dacie radę.

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons