dla dzieci diy

40 pomysłów DIY dla dzieci na lato – premiera ebooka

40 pomysłów DIY dla dzieci

Zaczęły się wakacje, lato w pełni czego więcej chcieć. Jednak jest pewne “ale”. Dzieci też mają wolne od zajęć przedszkolnych i szkolnych, a to oznacza, że są z nami 24 godziny na dobę. Czasami sami nie wiemy, co z nimi robić. W deszcz nuda totalna, bo nawet wyjść nie można, a w upały wręcz trzeba się chować przed słońcem. Co wtedy robić? Mam dla Was rozwiązanie, bo aż 40 pomysłów DIY dla dzieci na lato do wspólnego majsterkowania i tworzenia, w mojej najnowszej książce. Tym razem to ebook (kupisz go TUTAJ), a nie wersja papierowa, bo wydaję książkę sama bez Wydawnictwa. Jako człowiek Internetu wersja elektroniczna książki jest mi bliższa. A i Tobie Drogi Czytelniku łatwiej taką książkę nabyć i otrzymać oraz z niej korzystać od razu na komputerze, smartfonie i tablecie. Przy okazji oszczędzimy trochę drzew i miejsca w Twoim domu :)

Latem dzieci się nie nudzą

Majsterkowanie dla dzieci przedszkolnych i szkolnych

Tworząc tego ebooka, poczułam misję edukowania rodziców w kwestii samodzielności ich dzieci. Sama jestem mamą dzisiaj już dwóch nastoletnich synów (jeden już jest pełnoletni) i jednego rudego kota, a przez lata pracowałam z dziećmi. Zaczęłam jako nastolatka, prowadząc drużynę harcerską. Jako osoba pełnoletnia drużynę w szkole specjalnej i byłam opiekunem na obozach i koloniach. To nauczyło mnie pracy z dziećmi na różnych poziomach i dostosowywać zadania zgodnie do wieku dzieci i ich możliwości.

Kiedy zaczęłam blogować, wróciłam do pracy z dziećmi poprzez warsztaty, które prowadziłam, a na przestrzeni 7 lat blogowania było ich naprawdę sporo, w całej Polsce. Wiem, że dzieci potrafią, więcej niż my myślimy, ale są i takie, które powinny trenować majsterkowanie, prace manualne, aby ćwiczyć zarówno ręce, jak i głowę, stąd pomysł na tę książkę.

TERAZ EBOOK W PROMOCYJNEJ CENIE DO 07 LIPCA

40 pomysłów DIY dla dzieci

40 pomysłów DIY dla dzieci na lato

40 pomysłów zawarte w ebooku wystarczy Wam na całe lato dobrej zabawy. Tutoriale przygotowałam tak, aby większość materiałów znaleźć w domu, garażu czy piwnicy, na spacerze w lesie czy na wakacjach nad morzem. Dlatego też nie podaję w ebooku, żadnych wymiarów, bo one nie mają tu znaczenia. Macie deskę i to do niej dopasujcie wykonanie danej rzeczy. Nie musicie być dosłowni w odtwarzaniu tych pomysłów. Te instrukcje mają być tylko pewnym kierunkiem wykonania, a już Wam zostawiam czy i jak ozdobicie Wasze dzieła.

40 propozycji „zrób to sam” dla małych majsterkowiczów na lato zamknęła w 5 rozdziałach, a Wy wybieracie, od czego zaczniecie. Możecie drukować pojedyncze karty z tutorialami, jeżeli tak Wam jest wygodniej lub korzystać bezpośrednio z urządzeń mobilnych. Ebook został tak przygotowany graficznie, aby nawet na smartfonie doskonale było widać pojedyncze kroki. Odwiedź sklep Twoje DIY.

Zobacz przykładowy tutorial:

40 pomysłów DIY dla dzieci

40 pomysłów DIY dla dzieci

Zainwestuj w rozwój swojego dziecka!

Nie bójcie się dziecku dać pracować z młotkiem, piłą czy małą wkrętarką. To rozwija dziecko manualnie, pozwala myśleć kreatywnie, a jego wyobraźnia wchodzi na wyższy poziom. Pod Twoją opieką będzie bezpieczne, a Ty pozwolisz mu na niesamowity rozwój, za który będzie Ci w dorosłym życiu wdzięczny, kiedy trzeba będzie samemu zająć się remontem, czy drobnymi naprawami w domu. W ebooku znajdziesz narzędzia, z którymi może pracować mały majsterkowicz.

40 pomysłów DIY dla dzieci

Dajcie dzieciom działać, a one z pewnością Was niesamowicie zaskoczą. Chwalcie i bądźcie dumni, bo to powoduje, że dziecko chce próbować i tworzyć. Życzę Wam cudownego czasu razem, a jak coś wykonacie to koniecznie pochwalcie się na Instagramie czy Instastory oznaczając mój profil @twojediy i #twojediy.

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.

Leave a Response

Simple Share Buttons