drewniane diyogrodowe diy

8 ogrodowych DIY, które zrobisz sam

Jak jest sezon ogrodowy to moje życie tylko wokół ogrodu się toczy. Spędzam dużo czasu na pielęgnacji działki i roślin, a także na tworzeniu ogrodowych DIY. Wiosną i latem tak już mam. Przez lata na blogu zebrało się sporo postów o pomysłach „zrób to sam” oraz o pielęgnacji ogrodu. Tak to już z blogerami, że tworzą to, co im w duszy gra i jakoś się im życie toczy. Moje kręci się wokół mieszkania, ogrodu i domku letniskowego, więc tych tematów u mnie najwięcej. Zebrałam dla Was kilka kultowych postów ogrodowych DIY, które bez problemu sami wykonacie.

ogrodowych DIY

Poznaj 8 ogrodowych DIY, które zrobisz sam!

1. Ławka z kołami od wozu

To bardzo nietypowe, ale też klimatyczne zrób to sam. Wydaje się trudne, ale wcale takie nie jest. Jeżeli ja zrobiłam to sama, to Ty też dasz radę! TUTAJ zobacz wpis oraz film z realizacji.

ogrodowych DIY

2. Romantyczna huśtawka

Czasami wystarczy deska, lina i trochę wyobraźni, aby zrobić sobie wyjątkowe miejsce do zabawy, wypoczynku czy do zdjęć na rodzinnej imprezie. Zobacz, jak łatwo zrobić taką romantyczną huśtawkę.

ogrodowych DIY

3. Pergola ogrodowa

Pergolę wykonałam do ozdobienia wjazdu, która zarasta teraz dzikim winem i pięknie prezentuje się teraz wejście na działkę. TUTAJ zobacz, jak prosto ją wykonać.

4. Doniczki z ręcznika i betonu

Ten tutorial okazał się prawdziwym hitem i nie może go tu zabraknąć, a jeżeli masz ochotę na takie doniczki, to zobacz, jak łatwo możesz je wykonać dla siebie.

ogrodowych DIY

5. Taras zewnętrzny

Mój powstał po dużej, niewykorzystywanej piaskownicy. Zrealizowałam go całkowicie sama, a taras wyszedł boski. Zobacz TUTAJ, jak go przygotowałam.

6. Lampki solarne na drewnie

Nawet zwykłe lampki solarne można niezwykle odmienić. Wpadłam na pomysł, aby solarne kule umocować na drewnianych pieńkach, a TUTAJ znajdziesz tutorial.

ogrodowych DIY

7. Drewniane schody do domku

Długo myślałam nad solidną konstrukcją schodów, które też pasowałyby do mojego leśnego domku. Udało się – schody mają 5 lat i świetnie się spisują. TUTAJ masz całą instrukcję krok po kroku.

8. Huśtawka z palet

To był superpomysł i świetnie wyszła taka huśtawka, tym bardziej że niewiele mnie kosztowało to DIY, a jeżeli chcesz ją wykonać, to zobacz TUTAJ.

 

 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons