bożonarodzeniowe diypapierowe diyRady nie od parady

8 pomysłów na pakowanie prezentów pod choinkę

Pakowanie prezentów

Uwielbiam pakować prezenty. Czuję wtedy, że ładnie zapakowany prezent pokazuje osobie obdarowanej, że się starałam, że poświeciłam swój czas, że mi się chciało i cieszy mnie obdarowywanie. W tym roku postanowiłam Wam pokazać 8 pomysłów na pakowanie prezentów pod choinkę i dostarczyć garść inspiracji na kreatywne owijanie podarków. Czasami wystarczy wykorzystać to, co mamy w domu, ale można też pomyśleć o nowych ciekawych rozwiązaniach, które będą zadziwiać obdarowanych. Zaczynamy!

Pakowanie prezentów

 

Prezent #1

Szary papier to mój absolutny faworyt w pakowaniu. Daje świetną bazę do kreatywnego owijania prezentów. Skorzystałam z tego i postawiłam na minimalizm. Duże guziki łączą ładnie zwykły sznurek, a napisy wykonane wytłaczarką DYMO, to fajny pomysł na oznaczanie dla kogo jest prezent.

Pakowanie prezentów

 

Prezent #2

Świecącego papieru w święta nikt się nie powstydzi. Złoty mieniący się papier, nie wymaga zbyt wielu dekoracji. Zielona gałązka i moje ulubione dzwonki, które w końcu można u nas kupić, to jest wszystko. Nic więcej nie trzeba.

Pakowanie prezentów

 

Prezent #3

Kolorowy papier można ładnie przełamać ażurową serwetką, a dwukolorowy sznurek to świąteczny hit. Ja kupuję go na allegro jako “sznurek wędliniarski” za parę złotych. Bardzo go lubię.

Pakowanie prezentów

 

Prezent #4

To jest moje tegoroczne odkrycie. Folia tablicowa. Genialne rozwiązanie i powalający efekt. Prezent owinęłam czarną folią, trochę dwukolorowego sznurka, a kredą mogę napisać, co chcę. Bajer!

Pakowanie prezentów

 

Prezent #5

Wracam znowu do szarego papieru, ale tym razem potrzebowałam ołówka z gumką i jasnej farby akrylowej. Gumkę ołówka wykorzystałam jako pieczątkę i farbą zrobiłam kropeczki. Kolorowa wstążka, małe bombki, dopełniły całości.

Pakowanie prezentów

 

Prezent #6

Czarny papier wygląda bardzo elegancko. Zielone gałązki tui i urocza haftowana wstążka świetnie odbija od czarnego koloru. Nie spodziewałam się takiego efektu.

Pakowanie prezentów

 

Prezent #7

Z masy solnej lub suchej porcelany można wykonać zawieszki prezentowe. Będą fajnym dodatkiem do szarego papieru, kolorowego sznurka. Można dorzucić małą dekorację. Ja miałam malutki wieniec. Ślicznie razem to wygląda. 

Pakowanie prezentów

 

Prezent #8

Biały papier, a na nim  papierowa kokarda. Subtelnie i pięknie. Kokardki stworzyła Paulina z onelittlesmile.pl i to u niej znajdziecie kokardki do wydruku. Częstujcie się. 

Pakowanie prezentów

Myślę, że zainspirowałam Was do zabawy w kreatywnego św. Mikołaja. Ja to uwielbiam i zawsze po nocy jak już dzieci śpią, rozkładam swój kram i zaczynam celebrować pakowanie. Nie ma nic lepszego jak dawać prezenty. Mnie bardziej to cieszy niż ich otrzymywanie. 

 

 Zobacz pomysły na prezent diy:

Podkładki brzozoweMydełka na prezent6 zestawów diy na prezentFotoksiazka empik na prezent
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons