recenzja

Canon Legria mini – prezent dla blogera

Canon Legria mini

Recenzja Canon Legria mini 

Ostatnio spotkała mnie fajna niespodzianka. Dostałam tajemniczą przesyłkę od Canona i dzisiaj mam dla Was recenzję nowości Canon Legria mini.

Canon Legria mini

Rozpakowywałam ją z wielką ciekawością. W środku było pudełko z nazwą Canon Legria mini. Absolutnie nic mi to nie mówiło. :)

Canon Legria mini

Mini kamera Canon

Jeszcze Wam się nie przyznałam, że lubię różne gadżety, a tu proszę, okazało się, że to kamera, ale jakaś dziwnie mała.

3

Wypakowałam całą zawartość i zachwyciłam się, że ten mini Canon jest biały, a nie czarny. W sam raz dla kobiety. 

Canon Legria mini

Urządzenie przypomina telefon. Jakoś nawet nie zauważyłam, że jest dotykowe, ponieważ od dawna używam takiego telefonu, wydało mi się to absolutnie naturalne.

Canon Legria mini

Już sam design tego maleństwa spowodował, że oczy mi zabłysnęły.

Canon Legria mini

Zaczęłam oglądanie. Załadowałam baterię i ucieszył mnie fakt, że mam własną baterię, a nie akumulatory, które dość krótko trzymają moim zdaniem.

Canon Legria mini

W zestawie była karta z adapterem, a ja właśnie za pomocą karty przenoszę wszystko do laptopa, więc kolejny plus.

Canon Legria mini

Wrażenie zrobił na mnie wyświetlacz, który można obracać według własnych upodobań. Najlepsze jest to, że można obserwować się w czasie nagrywania. To jest super udoskonalenie, bo widzisz czy nagrywasz to, co robisz. Bardzo przydatna funkcja dla blogera, takiego jak ja, który nagrywa tutoriale. Obraz obraca się wraz z ekranem.

Canon Legria mini

Włączyłam Legria mini i bardzo intuicyjnie zaczęłam się nim bawić. Menu w języku polski, wszystkie funkcje dobrze opisane, urządzenie nie sprawia żadnych trudności. Obsługa intuicyjna.

Canon Legria mini

Kamerę można ustawiać na stópce, która jest pod spodem lub za pomocą mini statywu.

Canon Legria mini

Łatwo się go montuje za pomocą wkrętu, a wygina się w każdą stronę.

Canon Legria mini

Ja od razu spróbowałam i nakręciłam kamerę na mój statyw do aparatu. Pasuje idealnie.

Canon Legria mini

Z tymi nogami kamera wygląda dość nieziemsko.

Canon Legria mini

Canon Legria mini posiada też kilka fajnych bajerów graficznych jak dodawanie gwiazdek, pikseli, czy odliczania w filmie.

Canon Legria mini

Kamera jest mała, można ją zabrać do kieszeni, a nagrywając, nie zwracasz na siebie uwagi. Posiada bardzo szeroki kąt nagrywania. Jakość Full HD, Wi-Fi, 12 Mega Pixeli, nagrywanie w formacie MP4, co ułatwia wgrywanie filmów na bloga i YT. Kamera jest u mnie w fazie testowej, więc cały czas ją odkrywam, ale już nagrałam kilkanaście filmów i złożyłam świetne DIY, które jutro Wam pokażę. Canon Legria mini jest kamerą kreatywną szczególnie dedykowaną blogerom i vlogerom. Dla tych, którzy na co dzień chcą swoją pracą dzielić się z innymi.
 

Przerywnik

Wpis sponsorowany powstał przy współpracy z marką Canon.

Podziel się...
0
Tagi : recenzja
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons