recenzja

Recenzja nożyc uniwersalnych Skil 2900

Recenzja Skil 2900

Recenzja Skil 2900

Jakiś czas temu dostałam nożyce uniwersalne Skil 2900 do zabawy. W pierwszym momencie pomyślałam, na co mi te nożyce, przecież mam nożyczki w domu. Dobra pobawię się jak już je mam. Zrobiłam dwa czy trzy tutoriale ze skil i zaczęłam je ubóstwiać. Postanowiłam przygotować dla Was recenzję, bo nożyce są tego warte.

Recenzja Skil 2900

Co potrafi skil 2900?

Zaczęłam od wycinania różnych rzeczy na próbę. Jak kurier przyniósł paczkę, to już cięłam opaski spinające i otwierałam karton, przecinając grube taśmy klejące. Potem zabrałam się za cięcie kartonu. Poszło jak po maśle.

Recenzja Skil 2900

Pocięłam mężowi gruby skórzany pasek (doceńcie poświęcenie). Nożyce szybko dały sobie radę, a ja widziałam oczami wyobraźni, jak bym się męczyła, tnąc to zwykłymi nożyczkami. Pasek schowałam głęboko w komodzie, więc może Mariusz nie zauważy za szybko, że pasek mu się popsuł.

Recenzja Skil 2900

Cięcie tkaniny to była formalność. Tu mam fajne spostrzeżenie, że materiał dzięki szybkiemu cięciu w ogóle się nie strzępił. Potem na warsztat poszła watolina i tu wielki szacun, bo za każdym razem wkurzam się, jak ją tnę. Teraz miałam uśmiech od ucha do ucha, że watolinę przechytrzyłam. Nożyce dostały wielki plus.

Recenzja Skil 2900

Tak się rozochociłam, że pocięłam plastikową pokrywkę. Nie myliłam się, że i z tym Skil da sobie radę.

Recenzja Skil 2900

Robiłam filcową biżuterię i cięłam gruby filc. Rewelacja. Przejechał po filcu i już miałam idealne paski. Ten, kto pracuje z filcem, wie, że ten potrafi się, ciągnąć, naciągać, siepać, generalnie utrudniać nam życie. Nożyce polecam tym którzy szyją z grubego filcu torebki, dekoracje, pojemniki itd. Bardzo ułatwi to Wam pracę i na pewno ją przyśpieszy.

Recenzja Skil 2900

Nożyce według producenta tną też dżins (nie chciałam mężowi ciąć spodni), wykładziny dywanowe, drobne gałązki, opakowania plastikowe, folię, cienką blachę.

Recenzja Skil 2900

Urządzenie jest bezprzewodowe na akumulator. Ma przycisk do blokady ciągłej, więc kciuk nie boli od ciągłego dociskania przycisku. Świetnie leży w dłoni i jest lekki. Wymiana głowicy nożyc jest bardzo łatwa, a cięcia można wykonywać po linii prostej, jak i po łuku.

Jedyna wada, jaką na dziś zauważyłam to hałas. Mi bardzo nie przeszkadza, bo nożyce więcej mi ułatwiają, ale rzeczywiście po nocy w bloku lepiej ich nie używać, bo sąsiedzi będą wiedzieć, że coś kombinujecie.

 

2

Teraz najważniejsza sprawa – cena. Nożyce kosztują koło 100 zł. Ten kto kupował, dobre nożyczki krawieckie wie, że to taka sama albo i niższa kwota. Czy się opłaca mieć takie nożyce? Według mnie tak, jeżeli wykonuje się często prace, które wymagają żmudnego cięcia.

Już jutro konkurs i będziecie mieli okazję dostać nożyce ode mnie. Zapraszam!!!!

Wpis przygotowany przy współpracy z marką Skil.

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons