dekoracyjne diyorganizacyjne diy

Cytrynowa taca DIY

Mam dla Was piękną wiosenno-letnią tacę DIY do podawania zimnych napoi. Przyda się ona na pewno w każdym domu. Dzięki pomalowaniu jej soczystym kolorem żółtym i białym z kolekcji Śnieżka „Moje Deko” stworzyłam cytrynowy wzór, który całkowicie odmienił zwykłą kuchenną deskę. Przy okazji wypróbowałam nowe farby od Śnieżka “Moje Deko”. W końcu ktoś pomyślał o nas, o majsterkowiczach, rękodzielnikach i stworzył kolekcję farb, która jest w małych puszkach po 125 ml i 250 ml, aby móc tworzyć nasze dzieła DIY. 

Taca cytryna 4aPrzerywnik

Cytrynowa taca DIY

Materiały:

– okrągła deska do krojenia

– dwa uchwyty meblowe

farba Śnieżka „Moje Deko” biała i żółta

– 2 pędzelki

– ołówek

– śrubokręt i 4 wkręty

PrzerywnikTaca DIY 0a

Na początek malujemy cała deskę na biało farbą Śnieżka „Moje Deko”.

Taca DIY 1a

Dookoła deski malujemy żółtym kolorem nierówny pasek, który będzie imitował skórkę cytryny.

Taca DIY 2a

 W środku koła malujemy ołówkiem kilka cząstek owocu…

Taca DIY 3a

a następnie poprawiamy je żółtym kolorem.

Taca DIY 4a

Na końcu montujemy uchwyty meblowe.

Taca DIY 5a

Taca cytryna a

Taca cytryna 5a

Taca cytryna 3a

Taca cytryna 2a

Uwielbiam farby od Śnieżka, bo to są farby bardzo dobrej jakości. Teraz kolekcja “Moje Deko” ma tak piękne kolory, że aż chce się ciągle coś malować. Farby akrylowe doskonale się nakładają, rozprowadzają, a co ważne szybko wysychają, więc stworzenie takiej tacy trwało zaledwie pół godzinki. W taki oto sposób można odmienić starą deskę do krojenia i zamiast ją wyrzucać mieć piękną, soczystą, kolorową tacę. 

Farby od Śnieżka z kolekcji “Moje Deko są przeznaczone dla nas majsterkowiczów amatorów, którym nie jest potrzebny litr farby, a kilka mililitrów wielu kolorów. Teraz można kupić farby akrylowe Śnieżka “Moje Deko” (opakowania 125 ml i 250 ml) i brokatowe spraye 150ml  w mniejszych opakowaniach, co daje fajnie zaoszczędzić i rozwinąć skrzydła przy DIY. Bardzo je polecam!!!

 

Zobacz inne pomysły zmalowane Śnieżką “Moje Deko”

Wiosenna skrzyneczka

 

Przerywnik

Wpis zmalowany dzięki Śnieżka “Moje Deko”

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons