drewniane diyorganizacyjne diy

Jak zrobić legowisko ze skrzynki dla kota lub psa?

legowisko dla kota lub psa

Rudiczek jest wiecznie przeze mnie rozpieszczany nowymi DIY wykonanymi specjalnie dla niego. Kotek ma sporo szczęścia, że mieszka z fanką majsterkowania, bo ciągle coś fajnego wymyślam. Tym razem to DIY będzie też dla pieska. Posłanie zrobiłam ze skrzynki na owoce – to świetny materiał do „zrób to sam”. Tu możecie zobaczyć, jak kiedyś ze skrzynek zrobiłam szafkę na buty. Do dzisiaj doskonale nam służy. O dziwo, taka skrzynka doskonale wygląda w każdym wnętrzu. Wystarczy trochę koloru, kółka lub nóżki (moje są sprytnie wymyślone), 5 minut piłowania – i mamy świetne legowisko dla kota lub psa.

legowisko dla kota lub psa

Jak zrobić legowisko ze skrzynki dla kota lub psa?

Do tego pomysłu musimy przygotować:

 • drewnianą skrzynkę
 • piłę lub wyrzynarkę
 • opcjonalnie szlifierkę i papier ścierny
 • wiertarkę
 • farbę akrylową
 • pędzel
 • 4 × kółka meblowe lub gałki
 • pędzel

legowisko dla kota lub psa

Rudi od razu w pełni zaakceptował nowe miejsce do całodziennego wylegiwania się, a ponieważ skrzynka ma żółty kolor, to idealnie pasuje teraz do wystroju mojego nowego salonu. Na razie będzie stała w pokoju, ale docelowo trafi na balkon, aby koteczek miał wygodnie i mógł się przespać na dworze. To teraz czas na Was, aby po rozpieszczać Wasze zwierzaki.

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.

9 komentarzy

 1. #RogalTheDog gardzi wszystkim, co nie jest łóżkiem/poduszką. Dostał ostatnio “psią kanapę” i owszem, nawet się w niej umościł. Po czym wrócił na podłogę – bo gorąco. Ale w nocy, grzecznie poszedł na legowisko. Ugniatał, ugniatał, aż w końcu zasnął. Ale myślę sobie, że jak już skończę demolkę w mieszkaniu, to pewnie i takie legowisko dostanie. Bo na balkon by się jednak przydało.
  A może dwa legowiska? (balkony dwa)
  Tak, mój pieseł jest nie mniej rozpieszczany niż Rudiczek <3

 2. Kasiu super oglądało sie Twoje skrzynkowe DIY. wyglądasz przepięknie, a tło jakim jest Twój nowy salon wow wow wow Znowu mamy dylemat czy jednak szare sciany (ostatnio mi się umyslały) to jest dobry pomysł, jednak ta biel tak pieknie się prezentuje :)

 3. przydałby się poradnik dla kota: jak zaakceptować nowe, piękne legowisko, dla którego właścicielka Kota poświeciła całe serce, a on zlał je z góry na dół… Tak, taki poradnik dla mojego kota byłby idealny ;) Musze dopaść taką skrzynkę ;)

Leave a Response

Simple Share Buttons