dla dzieci diyhalloweenowe diy

Duchy i nietoperze. Zabawa plastyczna z dziećmi.

Kolejna zabawa z dziećmi na halloween. Pomysł z wykorzystaniem tego co mamy w domu. Takie pomysły lubię najbardziej, więc chętnie dzielę się nimi z Wami. Mój syn był zachwycony taką zabawą. Spróbujcie pobawić się ze swoimi pociechami. Wystarczy iść na spacer nazbierać garść liści, a potem zrobić dużą jajecznicę i mamy materiały do zabawy diy z dzieckiem. Możemy zrobić halloweenowe duchy i nietoperze.

14


Do tego pomysłu potrzebujemy:

Wytłaczanki po jajkach

Farba czarna, biała
Klej typu magic
Oczy
Kawałek wstążki
Nożyczki
Jesienne liście


Krok po kroku zobaczycie na filmie. Koniecznie zobaczcie!

Aby wyeksponować naszą pracę, wystarczy kilka gałęzi, wysoki wazon (ja wykorzystałam kufel do piwa) oraz jesienne owoce.
 
cats
 
IMG_1674
 
Mam nadzieję, że filmiki poklatkowe Wam się podobają, bo mam jeszcze kilka przygotowanych. Jutro pokażę Wam mój nowy stolik ze skrzyni wojskowej, więc koniecznie zajrzyjcie.
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.

18 komentarzy

  1. Ale fajny pomysł !!! Muszę koniecznie pokazać córeczce na pewno jej się spodoba !!!!
    Dostałam wczoraj paczuszkę , dziękuję bardzo i już we wczorajszym poście pochwaliłam się drewienkami, pozdrawiam i ściskam

  2. Świetna sprawa. No to już popołudnie mamy zaplanowane. A ja właśnie zastanawiałam się co dzisiaj chłopakom zaproponować. Nietoperze to będzie strzał w dziesiątkę. Pozdrawiam ciepło w te jesienne, zimne dni :)

  3. Jaki świetny filmik! Aż go oglądałam kilka razy, bo taki sympatyczny i na dodatek ta muzyczka :) Jak ty się dopatrzyłaś tych nietoperzy w opakowaniu do jajek? To chyba jakiś wyższy poziom wtajemniczenia DIY :P

Leave a Response

Simple Share Buttons