dla dzieci diypapierowe diy

Halloweenowe czapeczki

Kubus.pl zmobilizował mnie do zrobienia kilku filmików po klatkowych z zabawami plastycznymi dla dzieci. Tym którym się wydaje, że moja praca jest prosta, mogę stanowczo powiedzieć, że jest w błędzie. Oczywiście filmik po klatkowe są mi znane, ale zastanawiałam się czy mam techniczne warunki do stworzenia takiego filmiku.

0

Początkowo stwierdziłam, że technika jest za trudna. Kolega bloger podpowiedział mi, że ważne jest, aby aparat był ustawiony na sztywno, a zdjęcia pstrykać pilotem. Kurcze, nie mam pilota. 
Przypomniało mi się, że mój Michał pokazywał mi kiedyś aplikację na smartfona, która łączy się z moim Canonem. Synuś wszystko mamie pokazał i zabrałam się do pracy. Zobaczcie, jak to wyszło.

Generalnie chodziło o to, aby nie było widać rąk, które to tworzą. 20 sekund filmu, a zrobiłam 120 zdjęć. Trzeba to wszystko ładnie połączyć, ale nie jako gif, a film. 

 
Mam nadzieję, że  wykorzystacie z dziećmi ten pomysł na halloweenową zabawę.
 
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons