organizacyjne diypapierowe diy

Kalendarz w fiolecie

Dostajecie kalendarze reklamowe? Ja co roku mam taki, ale niestety nie są one zbyt reprezentacyjne. Najczęściej brązowe, nie wiedzieć czemu? Może brązowy kolor jest tani w druku? :) Coś trzeba z tym zrobić, przecież z takim kalendarzem osoba kreatywna się nie pokaże.
 
To do dzieła, trzeba zrobić kobiecą okładkę.
 
0

 

Materiały:

Kalendarz notes
Papier
Klej magic
Nożyczki
Papier kolorowy brokatowy

3

Na jesień w Biedronce kupiłam (za całe 4 zł kilka arkuszy) taki oto kolorowy papier do szuflad (na dodatek pachnący) z zamiarem, że coś kiedyś z niego zrobię. W końcu się doczekał. Przycięłam papier z zapasem 1cm.
 
4
 
Na okładkę kalendarza na niosłam klej i rozsmarowałam go po całości. Papier przykleiłam równo, ze szczegółami, czyli tam gdzie jest wgłębienie nadal ono jest.
 
5

 

Podkleiłam brzegi do środka, a na dole podcięłam część na grzbiecie usuwając nadmiar.

6

Okładka jest idealna, ale jeszcze czegoś jej brakuje.

7

Z kolorowego papieru brokatowego wycięłam napis “2014” i trójkącik na zakładkę. Nawet ołówek zrobiłam sobie w kolorze, oklejając go tym samym papierem.

1

 
2
 
Od razu lepiej!

 

 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons