dla dzieci diysmaczne diy

Kanapki żaglówki

Stare przysłowie mówi: “Śniadanie zjedz sam, obiadem podziel się z przyjacielem, a kolacje oddaj wrogowi”. Po nocnym odpoczynku nie mamy już tyle energii i dlatego śniadanie jest takie ważne. Jeżeli rano zbraknie śniadania, organizm jest zmuszany do bardzo dużego wysiłku. To rodzice muszą zadbać o dobre nawyki swojego dziecka, aby te w dorosłym życiu nie miały problemów żywieniowych. Jeżeli dobrze zaczniemy dzień, to pewnie do wieczora będziemy mieli dużo energii, aby podołać wyzwaniom dnia. 

11

Ja uwielbiam robić kreatywne kanapki. Wiele z moich propozycji nie zajmuje wcale dużo czasu. Zróbcie razem ze mną kanapki żaglówki.

2

Do żaglówek bierzemy górę bułki, smarujemy masłem i obkładamy ulubionymi wędlinami, serem.

3

Wystarczy w kanapkę nabić słonego paluszka i nadziać trójkąt sera żółtego. Postawimy w ten sposób żagiel.

14

Z rzodkiewki robimy bocianie gniazdo.

11

Idzie wiosna, a na straganach zawitają świeże warzywa i owoce. Wykorzystajcie ten czas na kreatywną kuchnie. Poeksperymentujcie z nowymi smakami i wyglądem Waszego jedzenia. Estetyczne posiłki lepiej smakują, przekonajcie się sami.

 

Sprawdź inne smaczne przepisy:

a00IMG_0079
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons