dla dzieci diysmaczne diy

Słodkie szaszłyki

Na robię Wam dzisiaj smaku jak nigdy. Zrobiłam te szaszłyki dla kubus.pl na ich fanpage i wypróbowałam nowy przepis. Powiem Wam, że osobiście nigdy jeszcze czegoś tak dobrego nie jadłam. Niezwykłe połączenie smaku banana, truskawki, nutelli i pancakes jest nie do podrobienia. Byłam tak zaskoczona tym nieziemskim smakiem, że o mały włos nie podzieliłam się z rodziną tą przekąską. Najchętniej zjadałby wszystko sama i udawała, że nic nie gotowałam. To jest takie dobre, że kusi do grzechu.

0

Potrzebujesz:

Pancakes
Truskawki
Banan
Nutellę
Patyki do szaszłyków

1

Zaczynamy od usmażenia amerykańskich naleśników. Przepis na pancakes już podawał tu. Wycinamy kółka z naleśnika i smarujemy je słodką nutellą.

2

Nadziewamy na patyk w powtarzającej się sekwencji. Naleśnik z nutellą, truskawka, banan.

0

Zobaczcie, jak te szaszłyki wyglądają! Ślinka leci, jak się patrzy na samo zdjęcie, a smak Was oszołomi. Przekąska idealnie nadaje się na urodzinowe, letnie party. Jak tylko będzie sezon truskawkowy, to chyba codziennie będę się zajadać tymi szaszłykami. 

Myślę, że dzisiaj wiele osób będzie szukało truskawek. :)

 

 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons