dekoracyjne diyprezentowe diy

Monogram na podobraziu

Monogram to litera lub kilka liter, które są podpisem właściciela na danej rzeczy. W DIY monogramy mają już swoje miejsce i zostały przeniesione do dekorowania wnętrz lub wyrażania, kto jest właścicielem domu czy pokoju. Jakiś czas temu dostałam od Śnieżki paczkę z kilkoma upominkami i między innymi była tam literka ze sklejki. Literka K jak Kasia. Chyba od razu wpadła mi myśl o przygotowaniu swojego monogramu na obrazie. 

Monogram na podobraziu

Jak zrobić monogram na podobraziu?

Przerywnik

Materiały:

  • podobrazie
  • literka ze sklejki
  • tkanina chevron
  • farba akrylowa
  • klej na gorąco

PrzerywnikMonogram na podobraziu 1

Zamiast malować podobrazie, wykorzystałam tkaninę do zrobienia odpowiedniego tła dla literki. Tkaninę podkleiłam gorącym klejem.

Monogram na podobraziu 2

Literkę pomalowałam na kolor odbijający i kontrastujący z tkaniną.

Monogram na podobraziu 3

Gdy literka przeschła, przykleiłam ją gorącym klejem do tkaniny na podobraziu.

Monogram na podobraziu 4

Szybko i sprawnie to DIY poszło.

Monogram na podobraziu

To jest doskonały pomysł na dekorację pokoju dziecka czy nastolatka oraz na prezent – w zasadzie dla każdego, bez względu na wiek. Można dobrać tkaninę odpowiednią do osoby, dla której chcemy wykonać upominek, lub dopasować ją do wnętrza, w którym będzie stać monogram na podobraziu.

 

Zobacz także:

 011 milosne-wyznanie-1 272-1024x768 ramka-z-tacki
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons