dekoracyjne diydrewniane diy

Morskie obrazki na drewnie

Morskie obrazki na drewnie

Jak wykonać morskie obrazki na drewnie?

Już za chwilę długi weekend majowy. Liczę na ładną pogodę, aby spędzić pierwszy weekend w domku letniskowym. Cieszę się, że znowu będziemy wypoczywać w lesie, rozpoczniemy sezon grillowy, rozwiesimy hamak i będziemy rozkoszować się małymi wakacjami. Poczułam potrzebę zrobienia nowej dekoracji do letniej sypialni, a może do łazienki. O tym zdecyduję już na miejscu. Domek urządziłam w morskim stylu. Motyw marynistyczny mam w wielu detalach, oczywiście wykonanych własnoręcznie. Można podejrzeć jakie dekoracje już goszczą w domku tutaj. Tym razem połączyłam morski klimat z lasem. Idealne połączenia do summer house, a ja uwielbiam dekorować swoje kąty. W domku letniskowym zawsze mogę się wyszaleć, bo tam może być mniej praktycznie, niż w mieszkaniu. 

Morskie obrazki na drewniePrzerywnik

Materiały do wykonania morskich obrazków na drewnie:

  • plastry drewna (cięte po skosie)
  • wydruk wzoru z internetu
  • klej typu magic
  • sznurek
  • taśma 

Przerywniknautical diy

Znalazłam w internecie obrazki, które mi pasowały do wystroju w domku, wydrukowałam i wycięłam dokładnie.

nautical diy 1

Musiałam dopasować wydruk rysunków do wielkości moich drewnianych krążków.

nautical diy 2

Klejem magic posmarowałam dokładnie obrazki i przykleiłam do drewna. Uważałam, aby klej nie wyszedł poza papier, bo na pewno przyciemniłby drewno, a tego nie chciałam.

nautical diy 3

Kawałek sznurka i w moim przypadku dwustronna taśma, pozwoliły mi wykonać zawieszki dla mini obrazków diy. Tu idealnie pasował mi dwukolorowy sznurek niebiesko-biały.

nautical diy 4

Obrazki mogę już powiesić. Akurat ostatnio kupiłam żaglówkę i cudowną latarnię morską, więc teraz wszystko razem wygląda doskonale. 

Morskie obrazki na drewnie 2

Morskie obrazki na drewnie

Morskie obrazki na drewnie

Obrazki są bardzo proste do wykonania, a krążki drewna spokojnie można kupić przez internet na aukcjach internetowych. U mnie zdecydowanie musiały powstać morskie obrazki na drewnie, ale przecież każdy może rysunki dopasować do swojego wnętrza, kuchni, czy pokoju dziecka. Darmowe wydruki można zaleźć na Pinterest lub użyć serwetek tak jak do decoupage, a najlepiej samemu coś namalować jak ma się taki talent. 

Zobacz także:

Kotwica diyDrewniane bojkiPoducha kotwicamorskie butelki
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.

8 komentarzy

  1. Uwielbiam styl marynarski – chociaż nigdzie go w domu nie mam, za to latem stosuję na sobie ;) a te Twoje obrazki – w miniaturce byłam pewna, że to Twoje rysunki na drewnie :D

Leave a Response

Simple Share Buttons