dekoracyjne diyrecyklingowe diy

Podkładki z kafelków

Kolejna odsłona kreatywnego przerabiania rzeczy zbędnych. Znalezione przypadkowo w piwnicy cztery małe kafelki sprawiły, że moja głowa zaczęła puchnąć i intensywnie myśleć co z takiego cuda zrobić. Kafelki można zaadoptować na podkładki pod kubki, a że są cztery to idealny komplet dla mojej rodziny. Nie wiele trzeba, aby odmienić zwykłe płytki ścienne. Zobaczcie sami.

1Przerywnik

Materiały: 

  • Kafelki
  • Serwetka
  • Klej do decoupage
  • Filc
  • Klej typu magic

Przerywnik8

Odrysowałam kształt kafelki na serwetce. Rozdzieliłam serwetkę do pojedynczej warstwy.

9

Serwetkę ułożyłam na płytce i od góry nakładałam klej do decoupage. Ja kupuję klej do decoupage 2w1, więc już nie muszę lakierować dodatkowo. 

10

Z filcu wycięłam kwadraty i podkleiłam każdą płytkę.

7

Podkładki można również przygotować jako prezent. Z dużej płytki możemy wykonać podkładkę pod garnki do kuchni. Pomysł tani i bardzo szybki do wykonania. Wzorem serwetki dopasujemy podkładki do naszych wnętrz. To co, kto leci szukać starych płytek?

 

Zobacz także:

0000page0
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons