dekoracyjne diydla dzieci diydrewniane diy

Podstawki do zdjęć DIY w kształcie kaktusa

Podstawki do zdjęć DIY

Wakacje dobiegają końca i jestem pewna, że macie dużo zdjęć z wyjazdów, wycieczek. Sama mam ich mnóstwo, ale mam też pomysły co z nimi zrobić. Dzisiaj przedstawię Wam jeden z nich. To będzie zrób to sam na wyeksponowanie zdjęć i cieszenie się nimi jeszcze w jesienne wieczory. Mam na blogu też podstawki z gliny, wiec koniecznie zajrzyjcie do tego posta. Może ten będzie Wam bardziej pasował. 

Często tak mam, że patrzę na jakiś materiał latami i nic nie przychodzi mi do głowy, aby go przerobić. Tak było z małymi brzozowymi krążkami. Leżały i leżały. W końcu coś mnie natchnęło, aby to z nich zrobić podstawki, a z drutu kaktusa. Nie do końca wyszedł mi kaktus, :) ale podstawki spełniają swoją rolę. :)

Podstawki do zdjęć DIY

Jak zrobić podstawki do zdjęć?

Niewiele trzeba do tego pomysłu, bo wystarczą krążki drewna, trochę drutu, kombinerki, klej na gorąco i śrubokręt. A do wykończenia i wieszania zdjęć potrzebujemy małych klamerek. To do roboty.

Obejrzyjcie film, aby zobaczyć co i jak robimy po kolei.

Podstawki do zdjęć DIY

Takim o to prosty sposobem można zrobić sobie fajne podstawki do zdjęć z wakacji, ale nie tylko. Mogą to być podstawki do małych notatek, wiadomości dla rodziny. Ich wykorzystanie zostawiam Wam. W sumie te ala kaktusy są już ozdobą samą w sobie, a można z drutu uformować kształt, jaki się lubi. 

 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons