dekoracyjne diywielkanocne diy

Pojemniki wielkanocne na słodycze

To nie koniec moich wielkanocnych metamorfoz zwykłych słoików. Jeszcze jeden słoikowy tutorial mi został. Słodyczy nigdy nie za wiele, więc i miejsce do ich przechowywania trzeba ładne wykonać. Miałam w domu małe ceramiczne figurki zajączków i wystarczyło je połączyć ze słoikami. Trudu nie wiele, a zawsze fajniej z takiego słoika wybierać wielkanocne jaja.

0Przerywnik

Materiały:

– Słoik

– Mała figurka

– Farba w sprayu

– Klej na gorąco

Przerywnik1

Na początek pomalowałam sprayem zakrętki słoików.

2

Jak nakrętki wyschły, to przykleiłam zajączki na ciepły klej.

3

Miałam zamiar pomalować zajączki tą samą farbą co nakrętka, ale jednak bardziej spodobały mi się w oryginalnej wersji. Jednak jeżeli Wasza figurka nie pasuje kolorystycznie, to wystarczy ją pomalować tak jak nakrętkę.

00

Można poustawiać takie słoiki na komodzie i będą też dodatkową ozdobą. Wrzucamy do nich kolorowe m&m’s, cukrowe jajka, lizaki, gumy, a dzieciaki mają frajdę z ich wyciągania z wielkanocnych pojemników. 

 

Słoikowe pomysły:

 aa page0 0 4
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons