drewniane diymeblowe diy

Prosty stolik – prowadzę „Pytanie na Śniadanie Extra” odcinek 4

Prosty stolik

Czy to możliwe, aby z 3 desek i 8 listewek zrobić stolik? Pewnie, że tak. W ostatni odcinku “Pytanie na Śniadanie Extra” – tu możesz zobaczyć ten odcinek – pokazałam mój pomysł na industrialny stolik. Zaraz dostałam mnóstwo pytań o ten stolik. Oczywiście moi starzy czytelnicy doskonale wiedzą, że ten pomysł był już na blogu na wiosnę, a kilka stolików mieszka już z Wami. Jednak nowi czytelnicy nie mają o tym pojęcia i dlatego dzisiaj krótko, ale konkretnie, gdzie ten stolik znaleźć.

Prosty stolik

Jak zrobić prosty stolik?

Industrialny stolik naprawdę robi się tylko z 3 desek i 8 listewek. Jest imitacją metalowych stolików tego typu. Jednak metalowe nogi ciężko samemu wykonać, więc ja je zastąpiłam drewnem. TU znajdziesz pełen tutorial.

Taki industrialny, prosty stolik kosztuje w sklepie ponad 1500 zł, a ja wykonałam go za 130 zł. Jest różnica, prawda? To dlatego warto samemu go wykonać. Na dodatek jest lżejszy, a to spory atut przy jego przesuwaniu, czy sprzątaniu. 

Prosty stolik

Prosty stolik

Prosty stolik

Prosty stolik

Jeżeli tylko potrzebujecie stolika kawowego, to ten idealnie się nadaje, bo można mu nadać własny charakter, a jego konstrukcja jest tak prosta do wykonania, że naprawdę każdy da radę go zrobić z moją instrukcją.

Mój cykl DIY w “Pytaniu na Śniadanie Extra” ma takie wzięcie, że nagraliśmy kolejne odcinki na sierpień, więc przez całe wakacje możecie mnie oglądać w poniedziałki o 11.10 na TVP2. Zapraszam Was serdecznie!

 

Zobacz inne odcinki mojego cyklu DIY w Pytanie na Śniadanie Extra.

 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons