dekoracyjne diywalentynkowe diy

Serce ze zdjęć zamknięte w ramce

Jak zrobić serce ze zdjęć na Walentynki?

Tym pomysłem diy na pewno Ameryki nie odkryję i pewnie wielu nie zaskoczę, bo zrobić serce ze zdjęć to, co za problem. Do tego pomysłu podchodzę bardziej symbolicznie, bo ma on wyrażać moją miłość do moich trzech panów. Tak wyszło, że jestem prawdziwą księżniczką w domu, bo cała reszta rodziny to mężczyźni. Do tego dochodzi mój adoptowany kociosyn Rudi (facet, chociaż już kastrat, co wcale mu nie umniejsza, bo to prawdziwy lew salonowy) i chomik też płci męskiej z tego, co mi wiadomo. Całą tą moją męską brać kocham do szaleństwa i przychyliłabym im nieba, zresztą oni robią to samo dla mnie. Tak mnie naszło w związku z Walentynkami, aby chłopakom wyrazić miłość, wykonując obrazek, który powieszę w domu. Chciałam zamknąć całą moją miłość do rodziny w jednym gadżecie “zrób to sam” i chyba mi się udało. 

Serce ze zdjęć 1PrzerywnikMateriały:

  • Kwadratowe zdjęcia
  • Ramka
  • klej
  • Szablon serca

Przerywnik

Zrób sam diy na Walentynki.

Serce ze zdjęć 2

Przygotowałam szablon serca, aby ułatwić sobie ładne ułożenie zdjęć w ten kształt.

Serce ze zdjęć 4

W szablonie serca układam sobie zdjęcia, aby wiedzieć, jak je potem przykleić.

Serce ze zdjęć 6

Niewielką ilością kleju przykleiłam zdjęcia do tła.

Serce ze zdjęć 7

Całość zamknęłam w ramce i powiesiłam na ścianie.

Serce ze zdjęć 1

To zupełnie inny pomysł diy na wyeksponowanie zdjęć. Nie każdy przecież lubi równe ramki, zdjęcie przy zdjęciu, wszystko przy linijce. W ten sposób można wyrazić też miłość do bliskiej osoby, okazać swoje uczucia i udekorować dom. Nie zapominajcie być romantyczni, nie dajcie sobie wmówić, że to jest passe. Jestem 16 lat po ślubie, a męża znam od 20 lat i nadal robimy sobie miłe niespodzianki, chodzimy za rękę i okazujemy sobie uczucia codziennie. Pokazujemy też naszą miłość dzieciom, aby w przyszłości same umiały okazywać uczucia. Słodkich Walentynek!

 

Zobacz także:

Serce pavlovejObrazek w taborkuWytnij miłośćObrazek z papierowych serc
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons