papierowe diywalentynkowe diy

Obrazek z papierowych serc na walentynki

Obrazek z papierowych serc

Obrazek z papierowych serc na prezent dla ukochanej osoby

Ogarnął mnie już szał walentynkowych pomysłów diy. To fajny i ciekawy okres do tworzenia “zrób to sam” i ja bardzo go lubię. Dekoracje, które robię w tym okresie są często uniwersalne i mogą stać cały rok w domu. Nie ważne czy ktoś obchodzi Walentynki czy nie to obrazek z sercem u każdego dobrze wygląda. Taki obrazek będzie też świetnym prezentem dla kogoś bliskiego, dla chłopaka, dla dziewczyny, dla mamy, czy taty. To diy jest bardzo proste i tanie w wykonaniu.

Obrazek z papierowych sercPrzerywnikMateriały na obrazek z papierowych serc:

– kolorowy papier 

– biały papier techniczny

– dziurkacz serduszko (najlepiej w 2-3 rozmiarach)

– ramka

– klej

Przerywnik3

Na początek trzeba się na wycinać serduszek. Dobrze, żeby były w 2-3 rozmiarach. Wszystko zależy od wielkości naszego obrazka. Ja mam dziurkacz na te najmniejsze serduszka, które najgorzej jest wyciąć.

4

Wycięłam dwa kwadraty do wielkości ramki. W jednym wycinam duże serce. Będzie to szablon, aby z małych serduszek zrobić ładny kształt tego dużego.

5

Serca składam na pół i robię z nich duże kwiatki. Przyklejem jeden po drugim.

6

Białe pola pomiędzy dużymi kwiatkami wypełniam małymi serduszkami złożonymi na pół. Zdejmuję szablon, a całość wkładam do ramki.

Obrazek z papierowych serc

Lubię walentynki. Nie daje mężowi już papierowych kartek, ale on wie, że coś się święci, bo w domu pojawiają się takie właśnie dekoracje. Dzień przed walentynkami mam imieniny i tak zawsze łączę te dwa święta, aby wyjść tylko z małżonkiem do kina czy restauracji. Trochę chcemy wtedy uciec przed dziećmi i pobyć chwilę sam na sam. Dlatego każda okazja jest dobra do świętowania.  

Walentynkowe diy:

Miłosne wyznanieŚwieczki miłościKostki lovePodstawki pod zdjęcia
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons