drewniane diyorganizacyjne diy

Stojak na płyty ps3 diy

Koleżanka przyniosła mi okrągłe patyczki i za nim jeszcze zdążyłam się zastanowić co z nich zrobić to mój syn Michał, wpadła na pomysł, dokupił materiały i sam wykonał stojak na płyty do ps3. Jego kreatywność i mnie zadziwiła. Jak to mówią “jaka matka taki syn”. Zdecydowanie mogę powoli myśleć o emeryturze blogowej, bo Michał przejmie po mnie pałeczkę. 

0Przerywnik

Materiały:

  • Okrągłe patyczki

  • Dwie prostokątne listewki

  • Klej na gorąco

  • Piła

Przerywnik1

Michał zaczął od wymierzenia odległości pomiędzy patyczkami i co 2 cm zaznaczył ołówkiem.

2

Michał przyklejał patyczki z dwóch stron listewki. Dzięki temu płyty będą się stabilnie trzymać.

3

4

Końcówki listewek przyciął piłą.

5

Te kawałki listewek zostały wykorzystane jako poprzeczne podpórki, aby cała konstrukcja stanęła na własnych nogach.

6

7

Wszystko było klejone gorącym klejem. Wiele osób nie wierzy w moc tego kleju, a ja Wam mówię, że daje radę.

7

W stojak wystarczyło włożyć płyty i ładnie ustawić. Jeszcze całkiem przypadkiem powstała możliwość powieszenia z boku move, bo z nimi zawsze był problem.

01

Świetnie wyszedł Michałowi ten projekt. Ładnie poukładane płyty, powieszone move i teraz jest elegancki porządek. Wykonanie zajęło mu jakąś godzinę. Jeszcze dodam, że syn ma czternaście lat, więc jak on dał radę, to chyba nikt mi nie powie, że jemu się nie uda. Wystarczy tylko chcieć, a jak wykonać zobaczycie u mnie na blogu.

 

Podobne diy:

12600
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons