organizacyjne diy

Tablica korkowa DIY, ciastka wiatraczki i koniec z zacinającym się zamkiem!

Co dzisiaj nowego na kanale Twoje DIY na YouTubie? Kreatywnie jak zwykle. Będzie DIY organizacyjne w sumie dla każdego, bo moja wersja tablicy korkowej może być dopasowana indywidualnie – to jest ta wielka zaleta „zrób to sam”. Chyba jednak w tym odcinku najfajniejsze są ciastka w kształcie wiatraczków, z serem i brzoskwinią, zrobione z ciasta francuskiego. Mówię Wam, palce lizać! Pokazuję też, jak poradzić sobie z zacinającym się zamkiem błyskawicznym. Oczywiście nie zapomnijcie zasubskrybować mojego kanału i dać łapki w górę!

Tablica korkowa DIYPrzerywnik

Tablica korkowa DIY

Kiedyś korek był bardzo modny, teraz raczej się go unika, a już szczególnie wieszania tablic korkowych. Ten materiał się przeżył, chociaż jego funkcjonalność jako tablicy nadal jest niezastąpiona, bo korek jest idealny, aby do niego coś przypinać. Moja metoda pozwoli zamienić korek w coś bardziej modnego i dopasowanego do własnego wnętrza. 

Tablica korkowa DIY 1

Ciastka wiatraczki

Bardzo lubię gotowe ciasto francuskie, bo z niego tak wiele można wyczarować. To ciasto może być podawane na słodko lub wytrawnie. Kiedyś zrobiłam nawet pizzę na cieście francuskim i była pyszna. Teraz serwuję je w wersji z twarogiem i brzoskwinią, nadaję też ciastkom fajny kształt zabawnych wiatraczków.

ciastka wiatraczki

Koniec z zacinającym się zamkiem!

W tym odcinku pokazuję, jak opanować zacinający się zamek. Nie jest to metoda, która zawsze zadziała, ale zanim wyrzucimy ubranie lub zaczniemy wymieniać zamek, warto ją wypróbować.

Przerywnik

Teraz już zapraszam Was do obejrzenia kolejnego odcinka.

Koniecznie zasubskrybujcie mój kanał i dajcie łapkę w górę, a za tydzień nowy film w środę o 18:00!

 

Przerywnik

Wypróbujcie przepis na ciastka wiatraczki. Przepis szybki i pyszny. Ciastka wyglądają w tej wersji bardzo ciekawie. Tablica korkowa w mojej wersji to sposób na odmianę tych starych tablic, które gdzieś tam Wam zalegają w domu czy piwnicy. Warto taką tablicę wyciągnąć i odmienić.

Za tydzień będzie kolejny fajny filmowy pomysł, a na blogu życie biegnie swoim rytmem; tu publikuję tak jak zawsze, tylko środy rezerwuję sobie na odcinki filmowe. 

 

Poprzednie filmy na YT:

  
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons