dla dzieci diyorganizacyjne diy

Tablica domek DIY – Projekt DOM, odcinek 6

tablica domek DIY

W szóstym odcinku „Projekt DOM” wzięłam na warsztat coś dla dzieciaków – tablica domek DIY! Chyba większości z nas tablica kojarzy się ze szkołą, ale postanowiłam trochę odczarować ten stereotyp. Tablica domek DIY, którą pokazuję w programie, będzie pasowała do pokoju dziecka. Świetnie sprawdzi się też w kuchni czy przedpokoju! Przyda się w trakcie uczenia dzieci w czasach nauki zdalnej. Farbę tablicową możesz kupić w każdym markecie budowlanym, więc wykonanie tablicy jest bardzo proste.

Jeżeli nie zdążyliście zobaczyć odcinka w telewizji,
to można to nadrobić na platformie TVP VOD – znajdziecie go TUTAJ.

tablica domek DIY

Jak zrobić tablicę domek DIY?

Jak możecie zobaczyć w nowym odcinku – tablica domek DIY to bułka z masłem! Oprócz tradycyjnego jej wykorzystania możesz zrobić i powiesić na widoku listę rodzinnych planów, rozdzielić obowiązki lub spisać listę zakupów. Wszystko, czego potrzebujesz to: czarna farba tablicowa, sklejka jako baza domku, kantówka jako dach, wyrzynarka, wiertarka, wkrętarka, kilka wkrętów, miara i ołówek!

tablica domek DIY

Wystarczy zrobić zakupy w markecie budowalnym i przystąpić do działania. Wszystkie etapy prac nad tablicą zobaczycie w filmie. Potem zostaje już tylko rozpisanie zadań dla dzieciaków i prośba o przestrzeganie nowego porządku! Kredowa tablica DIY z pewnością ucieszy dzieci w każdym wieku, a jeśli dokupisz kolorową kredę to może nawet wypijesz kawę w spokoju? :) 

tablica domek DIY

Zapraszam Was na kolejne odcinki programu, gdzie pokażę Wam moje pomysły!
Zapraszam w niedzielę, około 10.55 w TVP HD albo na TVP VOD.

W poprzednich odcinkach programu pokazałam Wam, jak zrobić siedzisko DIY, przerabiając popularny mebel Ikea Lack oraz dałam Wam wskazówki, jak zrobić parawan ażurowy, by wyznaczyć sobie przestrzeń na domowe biuro. Pokazałam także, jak zakryć mało atrakcyjny kaloryfer zabudową ze sklejki

Dajcie znać, jak wypadam w roli prowadzącej program i co sądzicie o moich pomysłach! Jeszcze nie wszystkie karty odkryte, więc szukajcie mnie w programie, a potem na blogu! 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons