drewniane diyogrodowe diy

Tabliczka do ogrodu

Na evencie IKEA, o którym Wam tu pisałam, robiliśmy tabliczki do powieszenia na balkonie czy tarasie. Taki gadżet na dwór z napisem typu „balkon”, „ogród”, „relax”. Można go sobie powiesić, aby dekorował miejsce na dworzu. Jednak taką deseczkę trzeba odpowiednio zabezpieczyć, tym bardziej, że napis wykonamy z papieru. Tak więc, mam dla Was tutorial jak w prosty sposób, bez wielkiego talentu wykonać fajną ozdobę.

1Przerywnik

Materiały:

– deseczka

– bejca

– wydruk napisu

– klej wikol

– sznurek jutowy

– klej na gorąco

Przerywnik3

Malujemy deseczkę bejcą. Nakładamy tyle warstw bejcy, aby uzyskać satysfakcjonujący kolor.

4

Wycinamy literki i układamy na desce, aby wiedzieć, gdzie je przykleić.

5

6

Smarujemy wikolem deskę i przyklejam literki.

7

Jak trochę klej przeschnie, smarujmy deskę i napis kolejną warstwą wikolu.

8

Smarując całą deskę dokładnie wikolem zabezpieczamy ją przed warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu można powiesić ją na dworzu. Z boku deski jeszcze przyklejamy kawałek sznurka jutowego jako zawieszkę.

2

Łapcie pomysł i twórzcie swoje napisy. Taką dekorację można wykorzystać w ogrodzie warzywny do oznaczania grządek albo przygotować numer domu. Można też przygotować napis „Teren prywatny” czy „zakaz wjazdu”. 

 

Inne diy:

0a210
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons