Wpisz wyszukiwaną frazę.
Wielkie jajko z niespodzianką DIY | Twoje DIY #12

Wielkie jajko z niespodzianką DIY | Twoje DIY #12

Są pomysły, które warto pokazać ponownie, tym bardziej że teraz zrobię to w wersji filmowej. Mam dla Was wielkie jajko z niespodzianką mojego pomysłu. Wystarczy zaopatrzyć się w otwieraną formę styropianową w kształcie jajka i w kilka pisaków, aby zmalować jajko XXL. Jednak to nie wszystko, bo jeszcze pokazuję w dzisiejszym filmie sposób na zrobienie jajek z galaretki i trik na sprytne farbowanie jajek do święconki. 

wielkie jajko z niespodziankąprzerywnik

Wielkie jajko z niespodzianką

Tego pomysłu większości z Was nie trzeba przedstawiać, bo wykonałam go lata temu dla moich synów – tu możecie zobaczyć ten wpis. Jest to na tyle kultowy wpis na moim blogu, że wróciłam do niego w formie wideo.

wielkie jajko z niespodzianką

Jajka z galaretki

To coś specjalnego dla łasuchów na święta. Jajka z galaretki, a do ich zrobienia nie potrzebujemy jakichś specjalnych, kupnych foremek, bo… A nie powiem Wam, sami zobaczcie na filmie, jak takie jajka sobie zrobić!

jajka z galaretki

Sprytne farbowanie

Zaraz będziemy przygotowywać jajka do święconki i większość z nas będzie je farbować barwnikami. Zawsze jest kłopot z tym, jak takie jajko delikatnie zanurzyć w wodzie, nie tłukąc skorupki. Oczywiście wszystko zdradzam w najnowszym filmie na YT.

przerywnik

Teraz już zapraszam Was do obejrzenia kolejnego odcinka.

Koniecznie zasubskrybujcie mój kanał

i dajcie łapkę w górę. Za tydzień nowy film w środę o 18:00!

 

 

przerywnik

Jeszcze kilka fajnych wielkanocnych DIY przed nami. Zajrzyjcie też koniecznie do zakładki wielkanocne DIY, bo tam czeka wiele pomysłów z poprzednich lat. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie do wykonania na te wiosenne, szybkim krokiem zbliżające się święta.

Podziel się...
2
  • Mam zakupione formy jajek i dziś wieczorem mam zamiar zmalować takie niespodzianki dla moich córek ;). Pani tutorial był dla mnie inspiracją ;). Pozdrawiam serdecznie

  • na to bym nie wpadła :)) bardzo fajnie wygląda (mam słabość do tych jajek:P)

  • Julqa

    Bardzo dobre pomysły ;) Mojej rodzinie bardzo spodobały się jajka niespodzianki. Były nieco mniejsze, a w środku ukryłam jajko z galaretki. Poszło szybciej niż myślałam ;)

  • Paulina Kołodziej

    Gdzie można zakupic takie formy styropianowe? Pozdrawiam

Simple Share Buttons