dekoracyjne diyrecyklingowe diy

Kolorowe szyszki diy

Kolorowe szyszki -twojediy.pl

Nazbierałam w lesie szyszek i zabrałam do domu. To jest super, że można czerpać z natury i znaleźć na te owoce pomysły diy. Wieńce z szyszek, serca z szyszek i wiele innych dekoracji będziemy robić w jesienne wieczory. Trochę mchu, parę gałązek, plastry drewna, wrzosy tak mi się kojarzą dekoracje jesienne w domu. Z szyszek zrobię dekorację, trochę pomaluję, a potem będę się cieszyć kolorową jesienią. Chociaż na razie nie zapowiada się, aby jesień przyszła. Jednak lato kiedyś minie, a kolorowe szyszki zostaną.

Kolorowe szyszki - twojediy.pl
Przerywnik

Potrzebujesz:

– szyszki

– farby akrylowe

– pędzelek

PrzerywnikKolorowe szyszki

Tu fajnie można wykorzystać jakieś resztki farb, gdzie już na wielkie dzieła ich nie starczy, a małą szyszkę doskonale pokryje.

Kolorowe szyszki

Ja specjalnie malowałam szyszkę tylko od tyłu, bo takie po odwróceniu też mają swój urok.

Kolorowe szyszki

Teraz wystarczy, aby szyszki wyschły.

3

Kolorowe szyszki

Kolorowe szyszki można wrzucić do szklanego naczynia, ułożyć na tacy, czy tak jak ja wrzucić do plecionego koszyka. Świetnie będą wyglądały wokół świeczki. Absolutnie doskonała dekoracja i czekam, jak Wy je wykorzystacie. Uwielbiam jak podsyłacie mi zdjęcia, swojego wykonania moich pomysłów, więc czekam tu na blogu, na Facebooku i Instagramie

 

Zobacz także:

10400
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons