mieszkanieremont

Metamorfoza mojego mieszkania part 2 – Sypialnia

Kolejne pomieszczenie w moim domu do którego Was zabiorę to sypialnia. Jest to mały pokój, a jeszcze przez nas zmniejszony przez ścięcie narożnika za drzwiami, na czym skorzystał korytarz. W tym pomieszczeniu były wyburzone dwie ściany i postawione od nowa, wymienione okno, kaloryfer, szlifowana podłoga i wylana cienka nowa wylewka, aby podłoga była równiejsza.

1

Tak wyglądało pomieszczenie przed.

2

Dwie ściany zostały postawione od nowa.

3

Ponieważ pomieszczenie jest małe, aby go nie przytłoczyć, wymyśliłam podwieszony gzyms nad łóżkiem. Dzięki temu zasłoniliśmy pionowe rury przy oknie i wmontowaliśmy cztery halogeny do czytania w łóżku. Oczywiście wszystko wykonał mój małżonek, pierwszy raz w życiu wykonywał podwieszane elementy. Jak widać jak się chce to wszystko można zrobić. Dodam, że Mariusz jest na co dzień Panem w garniturze i nie pracuje w budowlance. :)

4

Z kolorem mieliśmy mały problem. Dopiero trzeci farba była tym moim wymarzonym kolorem. Zaczęło się od tego, że kupiłam poduszki jeszcze przed remontem i potem do nich próbowałam znaleźć kolor. Zdjęcia nie pokazują właściwego koloru, więc popatrzcie na logo bloga i wszystko będzie jasne.

6

Sypialnia służyła jako skład narzędzi. Jak przyszła zamówiona przeze mnie tapeta, było mierzenie czy pasuje.

5

Wiedziałam, że w tym pokoju na pewno będzie coś na styl firanek (nie lubię firan), a wtedy weszła moda na makarony. Jednak nie byłabym sobą, żeby nie wyszukać czegoś innego i moje makarony mają jeszcze koraliki. Jechałam po nie do Bydgoszczy, bo w Toruniu jeszcze nie było Castorama. Lampę drucianą wynalazłam w Leroy Merlin. Tam też kupiłam poduszki, a narzutę w BRW.

7

Pokój mały i weszło tylko łóżko oraz komoda. Jednak trzeba było tak zaplanować drzwi, aby komoda weszła za ściankę, a łóżko ich nie blokowało. Już w tym moja głowa, żeby wszystkie szczegóły grały. Komoda na bieliznę i mała półka z Lack, która służy jako stoliczek nocny.

8

Sypialnia wyszła perfekcyjnie co do cm i jest w niej wszystko co nie zbędnego do nocnego odpoczynku.

0

To jest moje bardzo kobiece pomieszczenie, gdzie lubię czytać, odpoczywać i zaszyć się przed domownikami.

Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii i zostawiam Wam wybór jakie pomieszczenie zobaczymy w następnej kolejności łazienkę czy kuchnię, piszcie w komentarzach.

 

Przerywnik

Zobacz wpisy z tego cyklu: 

7014
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons