dla dzieci diy

Minecraft DIY, ciastka Creepera, skręcanie długiego kabla | Twoje DIY #6

Czy mamy tu jakichś fanów Minecrafta? Mam takiego fana i gamera w domu. Dzisiaj zaprosiłam do kolejnego odcinka mojego synka Adama, który jest prawdziwym fanem tej gry i nawet prowadzi taki kanał na YouTube. To właśnie dla niego wspólnie zrobiliśmy obrazki z buźkami bohaterów Minecrafta, które już wiszą w pokoju nad łóżkiem. Oprócz tego wymyśliłam minecraftowe ciastka, które są przepyszne, bo wykonane z mojego ulubionego przepisu na ciastka, oraz pokazuję Adamowi oraz Wam, jak skrócić za długi kabel, robiąc z niego sprężynkę. Odcinek zapowiada się bardzo ciekawie, więc koniecznie go obejrzyjcie, a potem zróbcie z nami Minecraft DIY.

Obrazki Minecraft DIYprzerywnik

Obrazki Minecraft DIY

Zróbmy razem obrazki Minecraft DIY do dekoracji pokoju. Pokażę szybki sposób na namalowanie takich minecraftowych wzorów. Tu szablon do pikselowych obrazków ➜ http://bit.ly/2lFQS5Y. Dzięki temu, że Minecraft to duże piksele, kwadraty, całkiem łatwo jest naśladować wzór i odtworzyć to na podobraziu. 

Obrazki Minecraft DIY 1

Ciastka w kształcie Creepera

Ciastka robiliśmy pierwszy raz i po prostu wymyśliłam, że ulubiony przepis zabarwię dodatkowo na zielono, a potem odpowiednio wytnę kształty takie, jak ma Creeper. Na pewno za drugim razem ciastka wyjdą nam jeszcze lepiej. Najważniejsze jest to, że Adamowi się podobały i smakowały.

Minecraft DIY 1

Skręcanie długiego kabla

Na koniec odcinka pokazuję trik, jak skrócić za długi kabel, robiąc z niego sprężynkę. Do tego potrzebujemy tylko ołówka, taśmy klejącej i… suszarki. Ciekawi?

Minecraft DIY 2Przerywnik

Teraz już zapraszam Was do obejrzenia kolejnego odcinka.

Koniecznie zasubskrybujcie mój kanał i dajcie łapkę w górę. Za tydzień nowy film w środę o 18:00!

 

 

Przerywnik

Fajną zabawę mieliśmy z Adamem, nagrywając ten odcinek, i jeszcze zrobiliśmy dekorację do pokoju. Obrazki Minecraft DIY wiszą i cieszą dzieciaki odwiedzające Adasia. Teraz kolej na Was, aby pobawić się w malarzy i wykonać takie portrety bohaterów gry. Ciastka są doskonałe dla młodzieży na urodziny, spotkania i wspólne granie. Myślę, że zawijanie kabla też się niejednemu przyda.

Za tydzień będzie kolejny fajny filmowy pomysł, a na blogu życie biegnie swoim rytmem; tu publikuję tak jak zawsze, tylko środy rezerwuję sobie na odcinki filmowe.

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons