dekoracyjne diy

Najlepsze Twoje DIY w 2019 roku

Najlepsze Twoje DIY

Och, co to był za rok. Strasznie dziwny muszę Wam powiedzieć. Pierwsze półrocze katastrofa, ale drugie odrobiło wszystko z nawiązką. To też było dobrze widać na blogu. W pierwszym półroczu ledwie pisałam i tworzyłam, za to w drugim poszalałam i nie tyle w kwestii liczby, a jakości wpisów. W tym roku oszalałam na punkcie metamorfoz. Dwa duże remonty, które zrobiłam sama samiusieńka dały mi mnóstwo satysfakcji i pewności siebie, że umiem i jestem w tym dobra. W tym roku zrealizowałam chyba wszystkie pomysły, które miałam w głowie i to jest niesamowite, że mi się udało, mimo że nic na to nie wskazywało po pierwszym półroczu. Dlatego dzisiaj pokaże Wam najlepsze Twoje DIY z poprzedniego roku, z którego jest dumna.

Najlepsze Twoje DIY

Najlepsze Twoje DIY w 2019 roku

1. Taras w ogrodzie

Nie chcę mówić, że to numer jeden zeszłego roku, ale ten taras zrobiłam w pocie czoła i czuję do niego olbrzymi sentyment, a efekt zwala mnie do dzisiaj z nóg, więc leci jako pierwszy.

Cały wpis zobacz TU.

Najlepsze Twoje DIY

2. Metamorfoza przedpokoju

Tu dałam czadu. To mój pierwszy samodzielny remont – taki od A do Z. Udowodniłam sobie, że daję radę sama i mogę tworzyć piękne wnętrza bez niczyjej pomocy. Na dodatek przedpokój wyszedł absolutnie szałowo, więc duma mnie rozpiera, za każdym razem jak wchodzę do mamy do domu. Wtedy też myślę sobie, że to niemożliwe, że sama to zrobiłam. A jednak! Brawo ja! 

Zobacz, jak wyglądał przedpokój przed, w trakcie i po remoncie TUTAJ!

3. Kwietnik z opony

Niby pomysł dość znany, ale jak zrobiłam ten kwietnik i pokazałam Wam na blogu to zrobiło się szaleństwo. To DIY pokazuje, jak szpetną oponę można odczarować i zrobić z niej coś ładnego i użytecznego. Od teraz nie wyrzucajcie opon – zróbcie z nich kwietniki.

TUTAJ zobacz, jak wykonać kwietnik z opony.

Najlepsze Twoje DIY

4. Stylowy podnóżek

Kiedy wykonywałam ten puf to myślałam, że zrobię i komuś wydam, ale on tak pięknie mi się wpisał w salonie, że do dzisiaj ma tu swoje miejsce. Bardzo go lubię i służy mi za stoliczek kawowy. Na razie mieszka ze mną :)

Zobacz, jak łatwo go zrobić TUTAJ.

Najlepsze Twoje DIY

5. Ławka z kołami od wozu

To było długo odkładane przeze mnie DIY i w końcu w tym roku się za nie zabrałam, czym uszczęśliwiłam moich przyjaciół, dla których uszykowałam tę wyjątkową ławkę. Z tego DIY też jest bardzo dumna i zadowolona.

TUTAJ masz krok po kroku, jak wykonać taką ławkę.

6. Remont pokoju gościnnego

To ostatni remont poprzedniego roku i chyba najbardziej spektakularny. Uwielbiam teraz ten pokój i miło mi w nim przebywać, kiedy spędzam czas w domu rodzinnym. 

Zobacz całą metamorfozę TU.

7. Sztukateria w salonie

Tu sama sobie przebijam piątkę, bo jak zrobiłam tę sztukaterię u siebie w salonie, to dopiero ten pokój nabrał charakteru, stylu i elegancji. Mam nadzieję, że moja instrukcja ośmieli Was do wykonywania sztukaterii samodzielnie, bo naprawdę warto nią ubierać ściany. Sposób tani i szybki, a efekt nieoceniony.

Tu zobacz, jak je zrobić.

Najlepsze Twoje DIY

8. Lampy solarne na pniu

To DIY wchodziło w skład kolejnej metamorfozy na balkonie mojej mamy, ale sobie również wykonałam takie lampy i stoją dumnie w moim ogrodzie. Świetny pomysł, aby zwykłe lampy solarne stały się niezwykłe.

TUTAJ masz instrukcję, jak je wykonać.

Najlepsze Twoje DIY

Muszę przyznać, że nie rozdrabniam się, a tworzę coraz więcej dużych DIY. To wynika też z tego, że bloga prowadzę już ponad 7 lat i w tym czasie powstało tysiąc wpisów. Szok i niedowierzanie, ale tak tysiąc DIY. Na blogu znajdziecie mnóstwo drobnych pomysłów zrób to sam, które można wykonywać na różne okazje. Sama podnoszę sobie poprzeczkę, zabierając się za coraz większe projekty. Mogę tworzyć setki łatwych i przyjemnych tutoriali, jakich miliony w internecie, a mimo to wolę przy jednym wpisie pracować dwa tygodnie non stop i pokazać coś autorskiego i inspirować Was do działania, bo jak ja mogę to Wy z pewnością też!

 

Śledź mnie również na Instagramie!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kasia Ogórek (@twojediy)

 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons