drewniane diy

Projekt domek nad jeziorem – część 1

W końcu mogę Was zaprosić do siebie, do mojego letniego domu. Jednak nie wszystko pokażę tak od razu. :) Będę dawkować emocje, więc zaczniemy od zdjęć przed ociepleniem, potem będzie remont, a na końcu finał prac. Ja będę miała jeszcze czas na dopieszczenie pomieszczeń i wykończenie łazienki, bo tu jeszcze remont trwa w najlepsze.

2

Na początek letnia sypialnia. Na razie tylko fotki przed, aby można było sobie wyobrazić jakie zmiany zaszły w czasie remontu.

1

Domek ma 33 m2. Miałam możliwość dzielenia przestrzeni w środku i na sypialnię przeznaczyłam 7m2. Pokój ma wymiary 2m x 3,5m. Sypialnia jest wspólna z dziećmi.

2

Meble, tekstylia wszystko z przypadku. Łóżko dostałam od koleżanki, która chciała się go pozbyć. Chodnik miałam z poprzedniego mieszkania, wieszak syn dostał na jakąś okazję, szafka pozostałość po naszym biurze. Koce kiedyś dzieci miały w swoim pokoju, a narzutę dostałam od znajomych na parapetówkę w pierwszym mieszkaniu.

5

Przestrzeń do spania jest wystarczająco, a w czasie deszczu rodzina ma możliwość podzielenia się i spędzania różnie czasu.

6

Tu dobrze widać jak ściany zewnętrzne są niewykończone i dodatkowo biała instalacja energetyczna na wierzchu.

8

Jak zrobiliśmy duże łóżko pokazałam Wam w poście “Łóżko – zrób to sam”. W kolejnym wpisie pokażę jakie prace musieliśmy wykonać, by ocieplić domek od środka. Mam nadzieję, że ten cykl “Projekt domek nad jeziorem”, przypadnie Wam do gustu, bo ja nim żyję już od 5 lat i ciągle nie ma dość. 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons