dekoracyjne diydrewniane diy

Projekt domek nad jeziorem – część 3

Letnia sypialnia
Już nie mogłam wytrzymać, chociaż jeszcze detale nie wykończone, pokazuję letnią sypialnię po ociepleniu, malowaniu i dekorowaniu. Kilka tutoriali już pokazywałam, więc pewnie niektórzy mieli obraz zmian. Dzisiaj już w szerokim kadrze. Jeżeli ktoś nie widział przed, to tutaj znajdzie wpis.

1

To widok z okna. Oczywiście drewno zostało na ścianach wewnętrznych. Ja byłam za opcją bielenia, ale tu mąż się zaparł i jeszcze go nie złamałam. 

2

Łóżko piętrowe na razie zostawiłam w drewnie, bo coś muszę sobie zostawić na przyszły rok.

3

Przerobiłam też wieszak, który tu wisiał i pomalowałam na pasujący kolor. Niedługo pokażę tutek.

4

Łóżko we wnęce tu pokazałam jak zrobić.

5

Pamiętacie mój pomysł na cotton ball. W końcu świecące kulki znalazły swoje miejsce.

6

Uszyłam poduszkę kotwicę, a tutorial jeszcze przed nami.

7

Wyrzuciłam firanowe zazdrostki. Nawet nie wiem jak to się stało, że je wcześniej powiesiłam. Zamiast tego, aby podkreślić i ubrać okno, uszyłam takie pasiaste bordery. Kawałek tkaniny obszyte z każdej strony i tunel. Na ścianie wiszą zrobione przeze mnie w zeszłym roku rybki, które idealnie tu pasują.

8

Zagłówek to moja duma, a Wam też bardzo się podobał.

9

Koła ratunkowe są wszędzie. :)

10

Mąż załatwił drewniane skrzynki, do pewnego pomysłu, ale jak je zobaczyłam to już zostają w domku. 

11

Za stolik nocny służy mi inna skrzynka drewniana. Nic mi się tu nie mieściło, a ta skrzynka postawiona w pionie to ideał. 

14

Moja lampka nocna z lampy naftowej.

13

Jeszcze brakuje listew drewnianych na łączeniach drewna z białym. Nie mam jeszcze lampy na suficie i dywanu. Może macie jakieś propozycje i podpowiedzi.

12

Nad łóżkami mamy girlandę. Nie tylko zdobi, ale też sprytnie zasłania puszkę elektryczną, która wystaje ze ściany.

15

Nawet ukochany miś mojego synka pasuje do wnętrza. Na walizkę mam też już pomysł, ale nie wiem czy w tym roku zdążę ją wykonać. W razie czego dopiszę to do zrobienia na 2015 rok.

Tu nie ma spektakularnych zmian, ale biały kolor na ścianach, dzięki śnieżce satynowej, rozjaśnia małe pomieszczenie. W domku jest mało światła, ze względu na to, że domek jest w lesie sosnowym. Teraz światło ładnie odbija się od ścian i rozświetla pokój. 


Na liczyłam, że w tym pokoju 10 pomysłów jest wykonanych własnoręcznie. Mam power! Dosłownie moc jest ze mną! Chociaż nie ukrywam, już jestem zmęczona tym remontem. Łazienka prawie skończona, jeszcze małżonek musi coś tam z hydrauliki poprzerabiać i pomieszczenie będzie gotowe do posprzątania. Jeszcze kilka pomysłów “zrób to sam” przede mną. 


Życzę Wam leniwego weekendu


 

Zobacz także:

24202
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons