smaczne diy

Arbuzowa lemoniada, która wszystkim smakuje.

Arbuzowa lemoniada

Podobno idą do Polski afrykańskie upały. Rychło w czas. W końcu połowa wakacji już minęła. Mam dla Was właśnie na upały pyszną lemoniadę arbuzową, którą chyba każdy polubi. Najlepsze jest to, że jak kupicie arbuza i nie dacie rady go zjeść, to zawsze można go zmiksować i przerobić właśnie na lemoniadę. Można zrobić całe arbuzowe przyjęcie, bo jakiś czas temu pokazywałam jak podawać arbuza tutaj, jak zrobić arbuzowe lody, nawet zrobiłam sałatkę owocową z arbuzem, a teraz do kompletu jeszcze będzie arbuzowa lemoniada. Chyba wykorzystałam arbuza na wszystkie możliwe sposoby. :)

Arbuzowa lemoniada

Arbuzowa lemoniada – przepis

  • 1kg miąższu z arbuza bez pestek
  • 3 cytryny
  • kilka łyżek soku z agawy lub cukru
  • 1,5 litra wody mineralnej
  • lód

Obejrzyj film i zobaczy jak szybko i prosto wykonasz lemoniadę w 5 minut.

Arbuzowa lemoniada

Arbuzowa lemoniada

Arbuzowa lemoniada

Arbuzowa lemoniada smakuje nawet dzieciom, bo arbuz ma delikatny smak, a odrobina cytryny i trochę słodyczy nadaje mu przepyszny charakter. Dodatki podkreślają smak arbuza. Mam nadzieję, że rzeczywiście jeszcze doświadczymy upałów i skorzystacie z moich letnich, orzeźwiających przepisów.

Smacznego!

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons