dekoracyjne diydrewniane diyhalloweenowe diy

Drewniane dynie – zrób to sam

Dynia na halloween jest obowiązkowa. Chociaż to nie jest nasze święto, to lubimy samą tradycję dekoracyjną tego dnia. Dynie ozdabiają restauracje, kwiaciarnie, sklepy, szkoły, przedszkola, nawet w aptece można ją spotkać. Niestety dynia to warzywo i mimo wielu prób długo nie wytrzyma, a szczególnie w ciepłym pomieszczeniu. Ja mam dla Was wersję wieloletnią, którą można schować i w następnym roku znowu wyciągnąć do ozdoby. Zróbcie ze mną drewniane dynie.

Drewniane dyniePrzerywnik

Materiały:

  • drewniane krążki 
  • pomarańczowa farba akrylowa
  • zielony drucik dekoracyjny
  • okrągła listewka lub korek po winie
  • gorący klej

Przerywnik1

To diy jest bardzo proste, a zaczynamy od pomalowania krążków farbą.

2

Ja przycięłam kawałek okrągłej listewki i przykleiłam na górze drewna. Potem wpadłam na pomysł, że można też użyć korka po winie.

3

Na końcu dokleiłam zielony drucik, aby upozorować pnącze dyni.

Drewniane dynie 0

Drewniane dynie można też pomalować farbą tablicową, oczywiście pomarańczową, aby ją zrobić, sprawdźcie mój przepis na domową farbę tablicową, a potem dynie ozdobić napisem “Halloween”. Największą zaletą tej dekoracji jest trwałość. Te dynie Wam na pewno się nie popsują i za rok też będą tak ładnie wyglądały, jak dzisiaj. Pamiętajcie tylko o tym, że drewno musi być dobrze wysuszone. 

Zobacz inne diy:

apage1apage6
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.

8 komentarzy

Leave a Response

Simple Share Buttons