organizacyjne diypapierowe diy

Kalendarz na rok 2016 do wydruku

Kalendarz 2016 do wydruku

Kolejny rok za nami. Muszę go krótko podsumować, bo to był bardzo intensywny rok. W 2015 roku bloga odwiedziło ponad pół miliona unikalnych użytkowników, a odsłon było aż 2,4 miliona. Sama nie mogę uwierzyć w te liczby. Napisałam 168 postów, a 160 to tutoriale. Baza pomysłów na tym blogu mocno się powiększyła. Powstało też kilkanaście postów dużych jak “odnawianie drewnianej elewacji”, czy “schody na taras”. Sporo pracy wykonałam w tym roku, a satysfakcji mam jeszcze więcej. Wystarczy zajrzeć do zakładki “Prace czytelników”, gdzie pokazuję Wasze wybrane zdjęcia z realizacji moich pomysłów. Dzięki tym zdjęciom mam dowód, że takie miejsce w internecie jest potrzebne, że Twoje DIY jest potrzebne. Dziękuję Wam za ten rok i zapraszam w kolejny, bo plany mam bardzo ambitne.

Jak pewnie zauważyliście zaszło parę zmian na blogu. Po pierwsze zmieniłam logo. Mam nadzieję, że się Wam spodoba, bo ja jestem z niego bardzo dumna. Sama je wymyśliłam i wykonałam. Po drugie doszły nowe kategorie: “Wnętrza”, a tam znajdziecie posty z mojego mieszkania, czy domku letniskowego; oraz “Recenzje”, bo będę w tym roku rozwijać te działy. Będzie też niespodzianka, ale ten projekt wymaga ode mnie kilku miesięcy pracy, więc dopiero w drugim półroczu tego roku Was zaskoczę. Zapraszam Was serdecznie do odwiedzania bloga, komentowania, udostępniania ulubionych postów, a ja się postaram pokazywać dalej wartościowe i ambitne rzeczy, aby każdy znalazł na tym blogu jakąś podpowiedź dla siebie. 

Kalendarz na rok 2016 do wydruku

W poprzednim roku zaczęłam naukę photoshopa. Już kiedyś uczyłam się grafiki, ale na Corelu, jednak to było wieki temu. Na szczęście tamta nauka nie poszła w las i coraz lepiej sobie radzę z tym programem. Ciągle się uczę czegoś nowego, a uczę się z tutoriali internetowych. Teraz postanowiłam spróbować swoich sił i przygotowałam dla Was kalendarz na rok 2016 do wydruku. Jednak nie jest to taki zwykły kalendarz. Jak to u mnie, jest to kalendarz zrób to sam.

Kalendarz na rok 2016

Kalendarz 3D 

Wymyśliłam sobie, że przygotuję kalendarz na rok 2016, który będzie dekoracją samą w sobie. Taki kalendarz, który można postawić w miejscu pracy, w domowy biurze, czy na biurku ucznia. Kolorowy, ale prosty do wykonania i wyszła mi wersja 3D. Tu można pobrać kalendarz do wydruku. Drukuj na kartkach z bloku technicznego.

Kalendarz 3D do wydruku

Przygotuj wydruk kalendarza (składa się on z dwóch wydruków), klej (najlepiej magic), nożyk lub nożyczki, linijka.

Kalendarz 2016 do wydruku

Nożykiem przy linijce dokładnie wytnij dwie części kalendarza.

Kalendarz 2016 do wydruku

Kalendarz 2016 do wydruku

Znowu przy pomocy linijki zagnij wszystkie krawędzie.

Kalendarz 2016 do wydruku

Do sklejania najlepszy będzie klej magic. Idealnie i szybko łapie krawędzie kalendarza.

Kalendarz 2016 do wydruku

Sklej każdą część kalendarza.

Kalendarz 2016 do wydruku

Na koniec dwa półrocza sklej ze sobą. Proste prawda. Teraz znajdź dla kalendarza wygodne miejsce. Będzie mieszkał z Tobą cały rok. :)

Kalendarz na rok 2016

Mój kalendarz już stoi na biurku, ale musiałam wykonać jeszcze dwie sztuki dla moich synów, bo jak zobaczyli taką kostkę, to od razu chcieli mi moją zabrać. Szybko wydrukowałam kolejne kalendarze i im też skleiłam po jednym na biurko. Teraz Wasza kolej. Czekam na Wasze zdjęcia z wydrukowanymi kalendarzami. Oznaczajcie mnie na Facebooku i Instagramie, a ja będę szukać Waszych kalendarzy. Ciekawa jestem jak będą prezentować się u Was na biurku. 

 

Zobacz także:

015001
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons