dekoracyjne diydla dzieci diydrewniane diy

Obrazek z rozgwiazdą – PROWADZĘ „PYTANIE NA ŚNIADANIE EXTRA” ODCINEK 8

Obrazek z rozgwiazdą

Uwielbiam morski styl, który chętnie wprowadzam do mojego domku letniskowego. Sama tworzę dekoracje w tym stylu, bo wcale nie są one trudne. Tym razem w poniedziałkowym “Pytaniu na Śniadanie Extra” – TU możesz go zobaczyć, pokazałam jak wykonać prosty obrazek z rozgwiazdą, a bazą do niego była skrzynka po owocach. Surowe drewno skrzynki, można fajnie wykorzystać, aby stworzyć podobrazie, a do malowania nie trzeba nawet talentu, bo wystarczy użyć szablonu.

Obrazek z rozgwiazdą

Jak zrobić obrazek z rozgwiazdą?

Materiały:

  • skrzynka po owocach
  • wyrzynarka lub piła
  • wkrętarka
  • farba akrylowa
  • szablon rozgwiazdy (znajdziesz go w google)
  • sznurek jutowy
  • klej na gorąco
  • pędzel

Obrazek z rozgwiazdą

Oglądaj mój cykl DIY w „Pytaniu na Śniadanie Extra” w każdy poniedziałek wakacji o 11.10 na TVP2. 

Ten odcinek nagrywaliśmy tak szybko i dynamicznie, że nie udało mi się stworzyć tutorialu zdjęciowego, ale przecież wszystko jest nagrane :) i można obejrzeć dokładnie, jak wykonuję obrazek z rozgwiazdą, więc zapraszam Was do oglądania.

TUTAJ LINK lub kliknij w zdjęcie.

Obrazek z rozgwiazdą

A tak obrazek z rozgwiazdą prezentuje się u mnie w domku.

Obrazek z rozgwiazdą

Obrazek z rozgwiazdą

Obrazek z rozgwiazdą

Obrazek z rozgwiazdą

Obrazek z rozgwiazdą

Takie dekoracje z surowego, spracowanego drewna są bardzo wdzięczne i ciekawe. Pięknie prezentują się właśnie na działce, w domku letniskowym, czy na tarasie. Drewna nie trzeba zabezpieczać, bo ono już swoje przeszło i się porządnie zahartowało. Morskie dekoracje w tym stylu przypominają nam o lecie i wakacjach. Jutro też koniecznie obejrzyjcie mnie w “Pytaniu na Śniadanie Extra” o godzinie 11.10 na TVP2. Tym razem będzie coś dla przedszkolaków i małych uczniów. Jeszcze zdążycie im to przygotować przed 1 września. 

Zobacz inne odcinki mojego cyklu DIY w Pytanie na Śniadanie Extra.

  
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons