dla dzieci diyorganizacyjne diy

13 diy back to school

Teraz to już nie przelewki. Kilka dni i dzieciaki znowu ruszą do szkoły. Już teraz w sklepach jest zakupowy szał na szkolne rzeczy. Sama lubię zorganizować się wcześniej, aby nie działać na ostatnią chwilę. Jednak wiem, że nie każdemu się to udaje, a rodzice małych uczniów, tym bardziej nie mają jeszcze wprawy w szykowaniu do szkoły. Z każdą klasą będzie łatwiej. Tymczasem mam dla Was rodzice i dzieci 13 diy back to school. Pomysły, które można wprowadzić raz, dwa w życie.

13 diy back to school

 

  1. Tablica korkowa

Taką zwykłą tablicę korkową można kupić w każdy markecie pod koniec wakacji, ale wystarczy małe diy, aby ją odmienić. Tu zobacz tutorial.

13 diy back to school

 

2. Ołówki potworki

Dzieci lubią gubić ołówki, bo często nie wiedzą, które są ich. Wystarczy ołówek ciut odmienić i kłopot z głowy. Tu zobacz jak to zrobić.

13 diy back to school

 

3. Marmurkowa podkładka pod mysz

Niby to nic takiego, ale młodzież na pewno woli bardziej eleganckie dodatki na biurko. Tu zobacz jak ją wykonać.

13 diy back to school

 

4. Organizer do szuflady

Wcale nie trzeba kupować organizera, bo można go spokojnie samemu wykonać. Tu masz wszystko krok po korku.

13 diy back to school

 

5. Tablica organizacyjna

Dobra organizacja w czasie roku szkolnego to podstawa. Tablica kredowo-magnetyczna, po której można pisać i przypinać magnesy, to wielkie ułatwienie. Musisz ją wykonać.

13 diy back to school

 

6. Pojemniki lego

Każdy fan lego chciałby mieć pojemniki lego na biurku. Wystarczy słoik i żółta farba, aby wykonać główkę ludzika lego, która świetnie nadaje się do przechowywania kredek. Tu podejrzyj jak to zrobić.

13 diy back to school

 

7. Trampki do szkoły 

Mam dla Was, aż 3 sposoby na odmianę szkolnych trampek. Nawet te starsze trampki da się tak odmienić. Tutaj masz tutorial.

13 diy back to school

 

8. Eleganckie dodatki na biurko

Zwykle zszywacze, rozszywacze, nożyczki są plastikowe i najczęściej w bardzo pstrokatych kolorach, a wystarczy trochę sprayu, aby wyglądały zupełnie inaczej. Tu zobacz jak je przygotować. 

13 diy back to school

 

9. Tablica chmurka

Świetna tablica pele-mele, którą zrobisz z kartonu i kawałka tkaniny. Mali uczniowie będą z niej bardzo zadowoleni. Tu masz tutorial.

13 diy back to school

 

10. Kratka nad biurko

Nie jeden nastolatek ucieszy się z takiej surowej kratki nad biurkiem. Chłopaki będą pewnie chcieli ją w kolorze szarym lub czarnym, a dziewczyny w różowym lub złotym. Wszystko jest do zrobienia, a tu zobacz jak.

13 diy back to school

 

11. Pojemniki pod półką

Kiedy na biurku miejsca brak, na półce również, to i pod półką można coś zawiesić. W tym przypadku takie fajne słoiczki do przechowywania, a jak je wykonać zobacz w tym wpisie.

13 diy back to school

 

12. Pojemniki z puszki

Na biurku zawsze przydadzą się pojemniki na przybory szkolne, a te dla nastolatków można zrobić nawet z puszek. Poznaj moje sposoby. 

13 diy back to school

 

13. Tablica z korków

Mam też pomysł na wykorzystanie korków do wina. Można kupić też nowe korki i nimi wypełnić ramkę z Ikea. Powstaje super oryginalna tablica do wieszania planu lekcji. Zobacz jak ją zrobić.

13 diy back to school

Miłego powrotu do szkoły!

 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons