dekoracyjne diydla dzieci diy

Prezent na Dzień Chłopaka – 13 pomysłów diy

Nie masz pomysłu na prezent na Dzień Chłopaka?

Jak co roku we wrześniu jest taki dzień, że wszystkie chłopaki i te duże i te małe obchodzą swoje święto. Dzień Chłopaka wypada 30 września i nie można o nim zapominać, tym bardziej, że panowie pamiętają o nas w marcu. Jednak wielki wyzwaniem jest prezent dla chłopaków. Co kupić? Co zrobić? Co im się spodoba? Ja za każdym razem staję przed takim dylematem. Pomogę Wam i sobie zbierając tu kilkanaście fajnych pomysłów diy na prezent na Dzień Chłopaka.

Prezent na Dzień ChłopakaPrzerywnik

Wybierz prezent na Dzień Chłopaka i go wykonaj.

Pierwszy pomysł to wykonanie skarbonki ze słoika. Słoik można pomalować farbami akrylowymi. Można również wymalować lub przykleić znak ulubionego super bohatera. Do kompletu maska super bohatera z filcu i nasz chłopak będzie bardzo zadowolony.

Prezent na Dzień Chłopaka
Źródło: skarbonka – http://bitly.pl/LwcqU, maski – http://bitly.pl/Qgk6m

Przerywnik

Na walentynki zrobiłam słodkie motylki. Wtedy ozdobiłam je serduszkami, ale można zmienić ozdoby i wykorzystać takie lizaki jako prezenty dla kolegów z klasy. Tu znajdziecie tutorial jak je wykonać.

Prezent na Dzień ChłopakaPrzerywnik

Każdy chłopiec lubi gadżety ze swoimi ulubionymi grami. Narzuta i ozdobne poduszki w klimacie Minecraft. Dużo pracy, ale efekt wow. Co powiecie na zbijaka Angry Birds? Wystarczą puszki i piłka. Trochę farby i można stworzyć fajną zabawę za niewielkie pieniądze. 

3
Źródło: narzuta – http://bitly.pl/z186Y, zabawka – http://bitly.pl/GNrwA

Przerywnik

Gadżet do kibicowania to fajny pomysł dla małego sportowca albo fana sportu. Wymaga on więcej pracy, ale dla chcącego nic trudnego. Cały przepis jak wykonać taką łapkę do kibicowania, znajdziecie tu. 

020Przerywnik

Słodycze to zawsze dobry prezent. Wystarczy czekoladę ładnie zapakować i wykonać spersonalizowany napis, aby podarować czekolady chłopakom z klasy. Kwiatek z cukierków jest również łatwym prezentem do wykonania, a wygląda genialnie.

2
Źródło: czekolada – http://bitly.pl/gzxeK, kwiatki – http://bitly.pl/RX7to

Przerywnik

Breloczki wykonane z koralików można zrobić w różnych wzorach i kolorach. Ja mam dla Was dokładny sposób jak je wykonać, bo sama już kiedyś takie robiłam. Zapraszam tu.

fun-for-kids-rainy-day-crafts-activities-best-ideas-3
Źródło: http://bitly.pl/BFb2p

Przerywnik

Kredki świecowe przetopione w różne ciekawe kształty za pomocą foremek do lodu. Tu wersja ludzików Lego, czyli idealna dla małych chłopców. Wystarczy ładnie figurkę zapakować w przeźroczystą folię i mamy bardzo oryginalny prezent.

Prezent na Dzień ChłopakaPrzerywnik

Kolejne dwa świetne pomysły to tablica interaktywna, a na niej różnego rodzaju zamki, pstryczki i guziczki, bo przecież chłopców kręcą takie zabawy. Druga propozycja to ramka wykonana z przyklejonych do niej samochodzików. To jest prezent, który można powieści w “męskim” pokoju.

4
Źródło: tablica – http://bitly.pl/X2YOi, ramka – http://bitly.pl/V9t9C

Przerywnik

Kolegom z klasy można zrobić fajne muchy, aby w tym dniu wyglądali elegancko i męsko. Zrobienie takiej much nie jest skomplikowane, a ja mam wszystkie wskazówki w tym poście.

Prezent na Dzień Chłopaka
Żródło: http://bitly.pl/zFS2e

Przerywnik

Post przygotowany jest dla dziewczyn, które chcą zrobić prezent swoim kolegom z klasy, dla dziewczyn, które mają już swoich chłopaków, dla Mam, aby mogły zrobić coś dla swoich synków i mężów. Dla wszystkich kobiet, które mają jakiegoś fajnego Pana, który zasługuje na mały prezent w Dniu Chłopaka. Panowie wszystkiego najlepszego!

 

Inne posty z prezentami dla chłopaków:

016 prezntów dla Taty130-pomysłów-na-prezent
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons