dekoracyjne diyszyciowe diy

Szyjemy rybki

Morskie klimaty w domku letniskowym wymagają jeszcze kilku gadżetów. Rybki, potrzebne mi są rybki. Jedne już mam z drewna o tu można je zobaczyć, ale takie z materiału mi się marzą. Zostało mi trochę tkaniny z szycia torby na plażę i parę innych ścinków. Poprosiłam męża o przywiezienie maszyny do szycia do lasu i szyjemy rybki, bo marzenia trzeba spełniać.

2Przerywnik

Materiały:

– Skrawki tkanin

– Watolina

– Sznurek

– Guziki

– Maszyna do szycia

Przerywnik4

Znalazłam w internecie wzór rybki i odrysowałam z monitora. Wycięłam kilka rybek ze złożonego materiału. Między dwie formy trzeba włożyć sznurek i przeszyć dookoła na maszynie. Tylko ogonek zostawiłam niezszyty.

5

Wywracamy rybkę na prawą stronę i wypełniamy watoliną. Ja wykorzystuję watolinę ze starych poduszek. Jak poduszka już nie nadaje się do spania, bo się zbryliła, to ładnie piorę i zostawiam, aby mieć watolinę do takich pomysłów diy.

7

Na końcu ładnie zaginam materiał na końcu i przeszywam.

8

Mały guziczek jako oczko i dekoracja gotowa.

cats

Na zdjęciach widać tablicę. Oczywiście sama ją wykonałam, a z czego i jak zobaczcie tu.

1

Dzisiaj tak łatwo “wszystko” kupić. Jednak nie wszystko, bo rękodzieło to rzecz bezcenna. Moje rybki i tylko moje. Dlatego jak robicie coś dla siebie, to tworzycie rzeczy wyjątkowe, unikatowe i niepowtarzalne. Warto tworzyć samemu własne otoczenie i czuć się w nim tak wyjątkowo jak unikatowe dzieło, które zrobiliśmy. 

 

Zobacz także:

10olejowanie tarasu20
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.

5 komentarzy

Leave a Response

Simple Share Buttons