dekoracyjne diypapierowe diy

Wiosenny plakat i sposób na jego powieszenie

Jak powiesić wiosenny plakat?

Wiosna! Tak na nią czekałam w tym roku i w końcu jest. Znowu zacznie się jeżdżenie do lasu, pielęgnacja ogrodu, przejażdżki na rowerze, spacery małe i duże, wycieczki, a po wiośnie przychodzi lato, a my wyprowadzamy się nad jezioro. Czekałam na ten okres, bo co tu ukrywać wiosną mam więcej energii, co też skutkuje dobrymi tutorialami na blogu. Będzie metamorfoza balkonu już za chwilę, a potem pokoju dzieci, trochę remontowych podpowiedzi, a może i w ogródku parę zmian. Planów jak zawsze więcej, niż czasu na ich realizację, ale tak lubię, to mnie mobilizuje. 

Wiosenny plakat 0

Wiosenny plakat do wydruku

Przygotowałam wiosenny plakat do pobrania i wydruku, a przy okazji pokażę prosty sposób na jego wyeksponowanie i powieszenie. Nie będzie potrzebna do tego ramka. Pamiętacie post “Wisząca dekoracja wielkanocna …”? Pokazałam jak łatwo zrobić dekorację z gałęzi brzozowej oraz patent na jej zawieszenie. Teraz już jest po Wielkanocy, ale gałąź mi się nadal podoba, więc postanowiłam tylko zamienić to, co na niej wisi. 

Tu pobierz Plakat Wiosna.

Przerywnik

Materiały:

  • plakat wydrukowany na sztywnej kartce
  • 2 spinacze biurowe
  • sznurek

PrzerywnikWiosenny plakat

Nie masz ramki, więc ten sposób jest dla Ciebie. Wystarczy, że do plakatu przypniesz biurowe spinacze i wywrócisz zapięcia do góry.

Wiosenny plakat 1

Przez spinacze wystarczy teraz nawinąć sznurek i związać.

Wiosenny plakat 2

Jeżeli masz ochotę, to wykonaj dla siebie taką gałąź jak moja i do niej przywiąż sznurek z plakatem. Możesz powiesić też sam plakat i będzie super. 

Wiosenny plakat 0

W taki prosty sposób nastąpiła szybka zmiana dekoracji z wielkanocnej na wiosenną. Ten patent ze spinaczami można wykorzystywać na wiele sposobów i bardzo go polecam, bo niewiele nas kosztuje pieniędzy oraz czasu, a już mamy nowe diy w domu. 

 

Inne papierowe pomysły:

Papierowy tortObrazek z papierowych sercKalendarz 2016 do wydrukuPapierowe pompony
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons