organizacyjne diyrecyklingowe diy

Organizator diy do łazienki z mason jar

Mason jar to kultowe amerykańskie słoiki. Produkowane od ponad 100 lat, przeznaczone do zapraw stały się idealnym materiałem do diy. Teraz chyba każdy amerykański blog “zrób to sam” ma chociaż jeden tutorial z użyciem ball jar. Hipnotyzujące są inspiracje na pinterest, gdzie “zwykły” słoiki przechodzi metamorfozę i zmienia się w dekorację, lampę, wazon, pojemnik. Ja też uległam temu czarowi i kupiłam kilka słoików, aby z nich wyczarować coś do domku letniskowego. Dlatego dzisiaj mogę Wam pokazać organizator do łazienki ze słoików ball. 

8PrzerywnikMateriały:

– Słoiki mason jar

– Trzy opaski zaciskowe

– Trzy łączniki

– Deska 

– Farba akrylowa

– Wkrętarka i wkręty

– Papier ścierny lub szlifierka

Przerywnik1

Deskę wyszlifowałam bardzo dokładnie, bo drewno z marketu budowlanego pozostawia wiele do życzenia w kwestii dokładności obróbki. 

2

Nałożyłam 3 warstwy farby akrylowej. Kuwetę wyłożyłam folią aluminiową, a więcej o trikach malowania pisałam tu.

3

Opaski zaciskowe za pomocą łączników przymocowałam do deski.

4

W opaski włożyłam słoiki i zacisnęłam.

5

Całość powiesiłam w łazience na ścianie, a w słoiki trafiły szczoteczki do zębów, patyczki do uszu oraz waciki. 

9

12

11

Potrzebowałam takiej dodatkowej organizacji, bo mała łazienka wymaga trochę więcej kreatywności, aby wszystko zmieścić, nie zagracić pomieszczenia, a dodatkowo, żeby to razem fajnie wyglądało. Słoiczki można w każdej chwili wyjąć z opasek i umyć. Poszukajcie swojego pomysłu na mason jar.

 

Inne słoikowe diy:

400IMG_0785
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons