drewniane diyorganizacyjne diy

Półka chmurka diy – PROWADZĘ „PYTANIE NA ŚNIADANIE EXTRA” ODCINEK 9

Zacznę od tego, że już chciałam się żegnać z tym cyklem “zrób to sam” i prowadzeniem “Pytania na Śniadanie Extra”, a tu przed weekendem dostałam wiadomość, że nagrywamy jeszcze kolejne 4 odcinki. Zatem to jeszcze nie koniec, a od 10.09. do 01.10. możecie mnie oglądać co poniedziałek o 11.10 w TVP2. Już szykuję dla Was nowe pomysły, które oczywiście będę też tu na blogu Wam pokazywać. Bardzo się cieszę, że jeszcze będę do Was machać co poniedziałek z telewizora.

A dzisiaj pokazuję DIY z ostatniego 9 odcinka “Pytanie na Śniadanie Extra” (Tu możesz go zobaczyć) i będzie to półka chmurka. Doskonały dodatek do pokoju dziecięcego na książeczki czy przybory szkolne. Zobaczcie jak zrobić taką półkę.

Półka chmurka diy

Materiały:

  • sklejka grubość 1 cm
  • szablon chmurki 
  • wyrzynarka
  • wiertarko-wkrętarka
  • wkręty
  • farba akrylowa
  • pędzel

Półka chmurka diy

Szablon chmurki znajdziesz w internecie i wydrukuj ją w dwóch różnych wielkościach, która zależy od Ciebie. Na sklejce odrysowuję chmurki.

Półka chmurka diy

Każdą chmurkę wycinam wyrzynarką. Do podstawy większej chmurki docinam półkę. Moja ma 10 cm szerokości.

Półka chmurka diy

Dużą chmurką skręcam z półką, a potem z przodu przykręcam małą chmurkę.

Półka chmurka diy

Całość maluję na niebieski kolor.

Oglądaj mój cykl DIY w „Pytaniu na Śniadanie Extra” w każdy poniedziałek wakacji o 11.10 na TVP2. 

Moje chmurki mają jeszcze oczka. :)

Półka chmurka jest bardzo modna i w wielu sklepach można ją kupić, ale jeżeli mamy narzędzia to taką półkę z przyjemnością można wykonać. Będzie taniej, a zarazem z satysfakcją, że sami przygotowaliśmy ja dla dziecka. Każdy przedszkolak czy mały uczeń będzie zadowolony z takiej półki na książeczki, czy maskotki. Tu możesz zobaczyć inną wersję półki chmurki.

 

Zobacz inne odcinki mojego cyklu DIY w Pytanie na Śniadanie Extra.

 
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons