dekoracyjne diykosmetyczne diyoświetleniowe diy

5 pomysłów DIY na jesienne umilacze! Must have in autumn

Wielu powie, że to jeszcze nie czas na jesień, że ona przychodzi dopiero pod koniec września. Jednak ta meteorologiczna jesień jest już z nami i w sumie nie ma co z tym walczyć. Pada, jest zimno, a wieczór przychodzi tak szybko, że zanim człowiek się ogarnie z codziennymi obowiązkami już jest noc. Jak to powiedziała Elwira z “Jak ona to robi” do mnie przez telefon (szloch, że mieszkamy tak daleko od siebie), że “jesień nastała kompletnie bez gry wstępnej”. Jakby ktoś grubą kreską odciął, że wczoraj będą 33 stopnie na plusie i pełnia lato, a jutro 13 stopni i środek jesieni. Mnie to absolutnie zaskoczyło i wybiło z rytmu. Jednak już się otrząsnęłam i stwierdziłam, że teraz czas na koce, świeczki i inne jesienne umilacze, które pomagają przetrwać ten dość mroczny okres w roku. Dzięki tym pomysłom DIY wypełnicie sobie długie wieczory na przygotowywaniu DIY, a potem możecie z nich korzystać do woli.

Poznajcie 5 pomysłów na jesienne umilacze!

1. Koc z czesanki – must have!

Tego koca chyba nie trzeba reklamować, bo sam jego widok we wnętrzu już poprawia humor. Dodatkowo zakopanie się pod nim z książką i kubkiem ciepłej herbaty, to najlepszy relaks tej jesieni. :)

Zobacz tutorial

jesienne umilacze

2. Świece – konieczna konieczność

Sorry, ale ja sobie nie wyobrażam przetrwać jesieni, a potem zimy bez świec i tego blasku, które one dają. Jeszcze jak te świece pachną, to już jestem w raju. Pewnie też dlatego mam taką manię tworzenia świec. Na jesień polecam Wam świece kawowe lub żelowe, a obiecuję, że kolejne pomysły na świeczki będą się pojawiać zaraz na blogu.

Zobacz tutorial

jesienne umilacze

Zobacz tutorial

jesienne umilacze

3.  Kosmetyki DIY – zrób sobie domowe SPA

Jak nie teraz jesienią, to kiedy indziej, będzie czas na robienie sobie domowych kosmetyków i urządzanie domowego SPA? Nie odkładajcie tego na później róbcie, a potem kąpcie się np. z moim różanym peelingiem lub lawendową solą do kąpieli.

Zobacz tutorial

jesienne umilacze

Zobacz tutorial

jesienne umilacze

4. Poduszki – im więcej tym lepiej

Podobno poduszek można mieć tak dużo jak butów, czyli nie można się blokować jak się ma ochotę na kolejną poduszeczkę w mieszkaniu. tego chyba nie można mieć za dużo. Oczywiście namawiam Was do robienia poduszek niestandardowych, które w sklepach nie znajdziemy. Absolutny hicior na blogu to poduszki supły, ale ostatnio pojawiły się gwiazdki i nie wiem, czy nie przebiją popularnością tych pierwszych. 

Zobacz tutorial

jesienne umilacze

Zobacz tutorial

jesienne umilacze

5. Słodkie desery, pozwalają zapomnieć o tym co za oknem!

To jak już jesteśmy po SPA, otuleni kocykiem, głowa spoczywa na wygodnych poduszkach naszej roboty, a świeczki pachną i migoczą, to chyba do pełni szczęścia potrzeba nam tylko czegoś słodkiego. Mam coś dla Was! Czadowy deser z Chia, który jest na pewno lekki, ale mam też super ciastka jeżyki, które pasują do jesieni idealnie.

Zobacz tutorial

jesienne umilacze

Zobacz tutorial

jesienne umilacze

Trzeba tę jesień jakoś przeżyć, a z DIY zrobimy to z klasą i godnością. Twórzcie, zajmujcie się sobą i zaglądajcie do mnie, bo po chwilowym jesiennym szoku i już mi się piętrzą pomysły w głowie.

 

 

Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons