lifestyle

Podsumowanie kwietnia

Krótki był ten kwiecień albo mi tak szybko minął. Jestem bardzo zdziwiona, że już maj. Jednak co się dziwić, jak w kwietniu zrobiłam metamorfozę balkonu i kilka mniejszych pomysłów. Było też parę wyjazdów w międzyczasie. Jednak najważniejsze, że zaczęłam solidnie pewien bardzo duży projekt, który będzie miał swój finał w październiku. Do tego czasu pracy mam podwójnie, ale mam nadzieję, że wszystkich zaskoczę i warto teraz nad tym intensywnie pracować. Teraz zapraszam na podsumowanie kwietnia. 

Podsumowanie kwietniaPrzerywnik

Radości małe i duże

Warsztaty kulinarne z Tefal

Warsztaty co prawda odbyły się ostatniego marca, ale podsumowałam je w kwietniu, więc z czystym sumieniem to wydarzenie zaliczam do tego miesiąca. Świetny wyjazd do stolicy i zabawa w kucharzenie z Tefal. Cała relacja z tego eventu jest tutaj.

60 lat inspiracji

 

Prelekcja na Uniwersytecie w Toruniu

Tego bym się nie spodziewała, że wrócę jeszcze na UMK i to nie jako student, a prelegent. Opowiadałam o swojej pasji i kreatywności. Bardzo fajne uczucie stać po drugiej stronie.

UMK

 

Wywiad na Claudia.pl

Coraz więcej osób zaczyna się interesować moją historią. Tym, że blog zmienił moje życie, że jest on moją pracą zawodową itd. Zostałam przepytana na tą okoliczność, przez redaktorkę Claudia.pl. Jak macie ochotę poczytać, to zapraszam.

claudia

 

Wywiad dla Semilac World Magazine

Specjalnie dla Semilac World Magazine opisałam innym kobietom, jak można zmienić wszystko i zacząć od nowa. Możliwe, że kogoś zainspiruję do nowych wyzwań w życiu. Tu można pobrać magazyn.

semilac

 

Coming soon

W kwietniu oficjalnie zostały zakończone prace nad bardzo ciekawym projektem „Macierzyństwo bez Photoshopa”, w którym miałam okazję brać udział. Rok temu zaczęła się ta przygoda, a ujrzy światło dzienne w maju. Temu projektowi poświęcę wkrótce post. 

13094102_1062879493785458_4265933029009250663_n

Przerywnik

Co zrobiło na mnie wrażenie w internecie w tym miesiącu?

 

Aleksandrasfurniture.com

Ola to śliczna blondynka, która stare meble przeobraża w cudowne nowoczesne dzieła sztuki. Aleksandra musi być bardzo cierpliwą osobą, bo wykonuje bardzo ciężką pracę, aby przywrócić meblom ich dawną świetność. Podziwiam ją od dawna, a dzisiaj chętnie Wam ją przedstawiam. Zajrzyjcie do Oli tu aleksandrasfurniture.com.

aleksandrasfurniture

 

Baba zrobiła pufę z opony

Jak zobaczyłam, że Dorota z bloga „Baba ma dom” zrobiła pufę z opony, to jej pozazdrościłam. Od kiedy założyłam bloga chciałam zrobić takie diy. Nawet mam oponę na to odłożoną. Dorota zrobiła super robotę. Jak macie ochotę na taki mebel, to koniecznie do niej zajrzyjcie. 

Baba Ma Dom

Przerywnik

Co się działo tu na blogu? Metamorfoza balkonu zdominowała ten miesiąc, a mnie mocno wykończyła fizycznie. Jednak efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Jak się tak zmęczę, to czuję, że żyję i bardzo dobrze śpię. Polecam od czasu do czasu popracować fizycznie. 

Jeżeli jakiegoś wpisu nie widzieliście, to zaglądajcie śmiało, bo już kolejne pomysły DIY czekają na publikację. 

 1. Podsumowanie marca
 2. Drewniana podłoga na balkon
 3. Osłona na balkon
 4. Parapet, próg i barierki na balkon
 5. Metamorfoza balkonu – przed i po
 6. Zapiekanka z kaszy jaglanej z owocami
 7. 60 lat inspiracji – warsztaty kulinarne z Tefal
 8. Tabliczki do roślin z drewnianych łyżek
 9. 15 trików, które uratują Twoją odzież
 10. Morskie obrazki na drewnie
 11. 17 ogrodowych trików dla ogrodnika
 12. Ramka z tacki – prezent dla Mamy

Zaczynam już myśleć o dniu Mamy i szykuje się kolejny cykl postów z metamorfozy w moim mieszkaniu, a co za tym idzie, będzie duża dawka wiedzy remontowej. Chyba żaden miesiąc nie może być spokojny, to dlaczego miałabym maj wyróżniać. Zaglądajcie do mnie.

 

 

Zobacz także:

029 009 018 025
Podziel się...
0
Kasia Ogórek
Mówią o mnie polska Martha Stewart. Cieszy mnie to co robię na co dzień i żyję ze swojej pasji. Jestem kobietą zaradną i żadnej pracy się nie boję. Na zakupy chodzę do marketu budowlanego, a największym szczęściem jest dostać nowe elektronarzędzie. Tutoriale tworzę z perfekcyjnym manicurem.
Simple Share Buttons